Biuro Reklamy Polsat Media i sieć partnerska TalentMedia nawiązały strategiczną współpracę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biuro Reklamy Polsat Media i sieć partnerska TalentMedia nawiązały strategiczną współpracę

Polsat Media i wiodąca sieć partnerska TalentMedia, która zrzesza 74 kanały popularnych influencerów, nawiązały strategiczną współpracę. TalentMedia jako jedyny MCN w Polsce będzie odpowiedzialny za świadczenie usług branded content dla klientów Polsat Media.

Zrzeszeni w sieci TalentMedia twórcy i ich treści będą częścią platformy Polsat Media AdTube, która powstała w kwietniu 2017 roku. Polsat Media będzie jednocześnie wyłącznym reprezentantem TalentMedia we współpracy z domami mediowymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Już od stycznia 2018 roku, w ramach partnerstwa dostępna będzie kompleksowa oferta produktów mediowych dla reklamodawców oparta o 74 kanały TalentMedia mające łącznie ponad 16.6 miliona subskrybentów i średniomiesięczny watchtime na poziomie 451 milionów minut. TalentMedia jest spółką zależną Mediacap S.A.

- Jest to dla nas niezwykle ważne i strategiczne partnerstwo, które daje nam nowe pole w zakresie promocji twórców i ich kanałów w ramach platformy Polsat Media AdTube.

TalentMedia ma duże doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu i prowadzeniu kampanii z udziałem influencerów. Do oferty Polsat Media AdTube wnosimy nie tylko know- how, ale też ogromne portfolio zrzeszonych w naszej sieci popularnych YouTuberów. Polsat

Media współpracując z nami zyska możliwość tworzenia unikalnych i innowacyjnych produktów oraz szeroką ofertę online branded content najwyższej jakości – komentuje Krystian Botko, CEO agencji TalentMedia.

- Umowa z TalentMedia to istotny krok w rozwoju platformy Polsat Media AdTube. Dzięki wsparciu influencerów zrzeszonych w TalentMedia, Polsat Media będzie mogło zaoferować pełne spektrum usług branded content – dodał Stanisław Janowski, managing director Polsat Media.

TalentMedia będzie jedynym MCN na platformie Polsat Media AdTube.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij