Co czeka branżę marketingową w 2018 roku? Na to pytanie odpowie Anna Miotk w trakcie bezpłatnego śniadania marketingowego goodMOREning agencji More N’More

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Co czeka branżę marketingową w 2018 roku? Na to pytanie odpowie Anna Miotk w trakcie bezpłatnego śniadania marketingowego goodMOREning agencji More N’More

Branżowe podsumowania roku 2017 już za nami, jednak pytania o kierunki zmian w marketingu nieustannie pozostają aktualne. Doskonałą okazją do dyskusji na ten temat będzie V śniadanie marketingowe z cyklu goodMOREning, na które już 26 stycznia br. zaprasza agencja More N’More.

W trakcie spotkania poruszone zostaną m.in. na pytania, czy boty zastąpią marketerów, dlaczego warto współpracować z influencerami i czy należy dziękować własnym klientom. Omówione zostaną także kierunki rozwoju marketingu, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Prelegent wydarzenia Pani Anna Miotk przekaże gościom wydarzenia praktyczną dawkę wiedzy marketingowej, koncentrując się na 10 najciekawszych trendach nadchodzącego roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Śniadania goodMOREning! to bezpłatne wydarzenia skierowane do przedstawicieli działów marketingu, PR, komunikacji oraz osób zarządzającymi firmami i markami.

Najbliższe V śniadanie goodMOREning odbędzie się 26 stycznia br. w restauracji NA LATO w Warszawie. Chcąc zapewnić sobie miejsce na spotkaniu, należy zarejestrować się na stronie www.morenmore.pl/sniadania – ze względu na duże zainteresowanie śniadaniami goodMOREning o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij