Współpraca L'Oréal Paris z agencją SoInteractive

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Współpraca L'Oréal Paris z agencją SoInteractive

Agencja SoInteractive będzie odpowiedzialna za obsługę L'Oréal Paris w zakresie przygotowania katalogu produktowego dla zarejestrowanych partnerów marki.

W ramach współpracy SoInteractive przygotuje szatę graficzną zgodną z brand identity marki, a także odpowiadać będzie za oprogramowanie serwisu w oparciu o autorski system CMS. Agencja zaimplementowała stronę, która umożliwia zarządzanie ograniczeniami dostępu, użytkownikami i produktami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Katalog udostępnia strony zawierające dokładny opis produktów marki L’Oreal i zdjęcia o wysokiej rozdzielczości.

Projektem zarządzał Jorge Novais de Olveira – Digital Manager: Na dzisiejszym rynku klienci i partnerzy chcą by mozna było łatwo znaleźć markę w internecie, ludzie są bardziej mobilni, a internet stał się najszybszym narzędziem wyszukiwania i wymiany informacji. Większość firm używa serwerów FTP, emaili czy innych niezbyt współczesnych technologii, my jednak wolimy używać platformy SaaS. Największą zaletą platformy są zaawansowane prawa dostępu i łatwość podziału.

L'Oréal Paris to francuska marka będąca jednym z liderów wśród światowych marek kosmetycznych, obecna w blisko 120 krajach. Historia marki sięga 1907 roku kiedy to młody chemik Eugéne Schueller odkrył produkt do farbowania włosów, który dał początek do dalszych badań i testów laboratoryjnych. Dzięki temu odkryto nowe rodzaje kosmetyków cenionych na całym świecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij