Jeszcze więcej e-sportu dzięki T‑Mobile!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jeszcze więcej e-sportu dzięki T‑Mobile!

T‑Mobile konsekwentnie angażuje się w kolejne inicjatywy i projekty, które rozwijają polski e-sport. Tym razem, jako sponsor tytularny, zaangażuje się w pierwszą w Polsce ligę e-sportową, skierowaną do społeczności studenckiej.

W puli drugiego sezonu T‑Mobile Ligi Akademickiej znajdzie się 45 tysięcy złotych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

T‑Mobile współtworzy aktywnie polski rynek esportowy, angażując się nie tylko w projekty o ugruntowanej pozycji, ale także wspierając rozwój nowych. Dlatego też firma z ochotą objęła partnerstwem tytularnym jedyną w Polsce ligę akademicką, doceniając inicjatywę i zaangażowanie społeczności studenckiej w budowanie polskiego esportu. 

T‑Mobile Liga Akademicka to pierwsza w Polsce liga e-sportowa, w której udział brać mogą wyłącznie drużyny studenckie. Do pierwszej edycji rozgrywek zgłosiło się aż 36 drużyn, spośród których najlepszych 16 rywalizowało w grze League of Legends. Tegoroczne zmagania zostaną rozszerzone o gry: Starcraft 2 oraz Overwatch.

Rozgrywki prowadzone będą w modelu zaczerpniętym z koszykarskich i futbolowych lig studenckich w Stanach Zjednoczonych. Drużyny, składające się ze studentów tej samej uczelni, mogą zgłaszać się do rozgrywek od 29 stycznia do 9 lutego. Kwalifikacje odbędą się od 12 do 21 lutego, a oficjalna prezentacja grup i drużyn – 27 lutego. Pierwszy mecz w League of Legends, który inaugurował będzie start drugiej edycji T‑Mobile Ligi Akademickiej, rozegrany zostanie 1 marca 2018 r.

Sezon zasadniczy trwał będzie od 1 marca do 15 kwietnia. Mecze rozgrywane będą we wtorki i środy w Lidze Overwatch, w czwartki i piątki w Lidze League of Legends, a niedziele w Lidze Starcraft 2, zawsze po 18 –tej. Play-off rozegrane zostaną między 17 a 29 kwietnia.

Rozgrywki transmitowane będą na Twitchu, a następnie udostępnione na YouTubie.

Ambasadorem ligi jest grupa Ja, Rock!.

Bieżące informacje udostępniane będą na stronie oraz profilu Facebookowym.

Oferta T‑Mobile dla graczy dostępna jest na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij