Apple stworzył pełną kolorów reklamę z okazji brazylijskiego karnawału, mówiącą o nowej funkcji iPhone’a. Robi wrażenie!

Apple stworzył pełną kolorów reklamę z okazji brazylijskiego karnawału, mówiącą o nowej funkcji iPhone’a. Robi wrażenie!

Nadszedł czas, aby wyrazić siebie, dobrze się bawić i zarażać świat swoim uśmiechem. Apple wypuścił nową reklamę karnawałową, która ma pomóc uchwycić każdy szczegół, każdą emocję na twojej twarzy!

Prawie 100 sekundowy spot skupia się na funkcji Portrait Lighting. Oświetlenie portretowe umożliwia symulowanie oświetlenia studyjnego, co tylko dodaje doskonałą jakość „selfie”. Zobaczcie, jak ze wspomnianą funkcją Brazylijczycy przygotowują się do karnawału!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

W ubiegłym roku marka wypuściła nową reklamę promującą jedną z najciekawszych funkcji w iOS10, która automatycznie tworzy filmy z najciekawszych wspomnień w naszej galerii. „Archiwa” to emocjonalny storytelling, dzięki któremu niejednemu z nas zakręciła się łza w oku.

PS2

Głosowi asystenci zyskują z roku na rok. Wszyscy znają Siri – asystentkę Apple. Marka postanowiła wyprodukować krótkometrażowy film zatytułowany „The Rock x Siri. Dominate the Day”. Główny bohater, który bierze na swoje barki niesamowicie dużo pracy, w dowcipny i autoironiczny sposób wykorzystuje atrybuty Siri, by pokazać, że bez niej nie zorganizowałby sobie tak dobrze życia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij