Emergency w pięknym spocie pokazuje, że imigranci mogą być również bohaterami w nagłych wypadkach

Emergency w pięknym spocie pokazuje, że imigranci mogą być również bohaterami w nagłych wypadkach

Bardzo łatwo jest przejść obojętnie obok ludzi, którzy nie są nam bliscy, szczególnie w zatłoczonym mieście. Dlatego organizacja pozarządowa Emergency zwraca uwagę na los osób, które generalnie są pomijani i odrzucani przez społeczeństwo.

Emergency od 1994 roku dostarcza opieki medycznej na obszarach dotkniętych wojną i zawsze walczyła w imię pokoju, solidarności i szacunku dla praw człowieka. Tym razem we współpracy z Ogilvy postanowiło opowiedzieć historię Jalala, chłopca, który w obcym kraju jest zdezorientowany i ciężko pracuje, by móc się utrzymać, ale jest na tyle empatyczny, że w potrzebie zawsze pomoże…

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Hasło na końcu reklamy głosi: „Jalal nie tylko opuścił kraj. Opuścił także rodzinę, pracę, historię. Każda osoba ma znaczenie”.

PS

Kilka miesięcy wstecz dużo słyszało się o nietolerancji, chociażby w polskim transporcie miejskim. Szacunek dla każdego człowieka i niezgoda na dyskryminację - to cel kampanii, która ruszyła niedawno w Poznaniu. Jej twórcy nie zgadzają się na ocenianie innych przez pryzmat stereotypów i opinii.

PS2

Amerykańska organizacja Ad Council, która od lat 40. przygotowuje różne kampanie społeczne, w 2015 roku opublikowała film Love Has No Labels. Całujące się, przytulające, tańczące szkielety... A co za ekranem?

PS3

W spocie programu TV 2 duńskiej telewizji pojawia się moderator, który zadając pytania, uświadamia nas, że szufladkowanie ludzi nie ma sensu. Wbrew pozorom łączy nas więcej, niż nam się wydaje.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij