Ikea Poznań daje kosza odpadom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ikea Poznań daje kosza odpadom

Pod hasłem „IKEA Poznań daje kosza odpadom!” trwa w Poznaniu kampania, której celem jest edukacja oraz zachęcenie mieszkańców miasta do segregacji odpadów.

Działania poznańskiego sklepu są próbą wyjścia naprzeciw zmianom, które wejdą w życie 1 lipca, gdy zmieni się system odbierania i wywozu odpadów oraz wprowadzone zostaną wyższe opłaty za ich niesegregowanie.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W czerwcu w Poznaniu pojawiły się billboardy z hasłem „IKEA Poznań daje kosza odpadom”, będące częścią, trwającej od 3 do 10 czerwca, teasingowej fazy kampanii. Teasing zakończył się konferencją prasową w centrum Starego Rynku, na której odsłonięto kontener, w którym mieści się kuchnia IKEA, do której każdy może wejść i zobaczyć oraz przetestować proponowane przez IKEA funkcjonalne rozwiązania do sortowania odpadów. Poznaniacy dowiedzą się, m.in. jak funkcjonalnie urządzić segregację odpadów w domu, jakie odpady należy segregować i co zrobić z tymi, które są niebezpieczne dla środowiska oraz mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Na profilu sklepu IKEA na Facebooku mieszkańcy Poznania mogą wziąć udział w konkursie, będącym częścią kampanii. Zadaniem uczestników jest przesłanie zdjęcia przedstawiającego ich sposoby segregacji odpadów. Na zwycięzców czekają kosze pomagające w ich jeszcze lepszym sortowaniu. 

Kampanię dla IKEA Poznań przygotowała Abanana Advertising – jednostka kreatywna agencji interaktywnej Eura7. Akcja potrwa do końca czerwca. Abanana Advertising jest odpowiedzialna za przygotowanie linii kreacyjnej kampanii.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij