Businesswoman w poszukiwaniu klientów - trwają zapisy na „Dzień Kobiet Biznesu”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Businesswoman w poszukiwaniu klientów - trwają zapisy na „Dzień Kobiet Biznesu”

Badania psychologiczne udowadniają, że 7 sekund to czas na zrobienie pierwszego, dobrego wrażenia. O tym, jak je wykorzystać, aby przyciągnąć uwagę klienta, dowiedzą się przedsiębiorcze mieszkanki stolicy już 22 marca podczas IV edycji „Dnia Kobiet Biznesu”, organizowanej przez Fundację Tax Care.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania przygotowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet jest klient. „Dzień Kobiet Biznesu” to świetna okazja do integracji środowiska płci pięknej – z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a w poprzedniej edycji wzięło udział blisko 300 Pań. – To szczególny dzień, w którym łączymy samodzielne i zdeterminowane kobiety w dążeniu do sukcesu – prowadzące własny biznes mężatki, matki, studentki. Uczestniczki naszych spotkań to zarówno doświadczone businesswoman, jak i panie, które dopiero planują otworzyć własną firmę – mówi Anna Flaga-Błaszczyk, prezes Fundacji Tax Care.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Klient jak kobieta – zmiennym jest

Spotkanie ma charakter warsztatów, podczas których przedstawiciele biznesu podzielą się z uczestniczkami merytoryczną i praktyczną wiedzą, odpowiadając między innymi na pytania – Jak dotrzeć do klienta i sprawdzić, by nas zapamiętał? W jaki sposób, kiedy i za pomocą których narzędzi się z nim komunikować, aby został z nami na dłużej? Jak kobieca firma może zbudować swoją markę w sieci? Specjalnie na tę okazję Fundacja Tax Care zaprosiła m.in. Natalię Kościuk, która w założonej przez siebie Pracowni Biznesu odczarowuje sprzedaż małych firm i zna sposoby na zauroczenie ich klientów, Urszulę Gutowską z centrum szkoleniowego JET, a także Joannę Ceplin, założycielkę Akademii Smart Brand, trenerkę odkrywającą tajniki skutecznej komunikacji on-line.

Uczestniczki spotkania będą miały okazję zapoznać się z rewolucyjną platformą księgową integrującą przedsiębiorców - Chmurą Faktur. Poza nowo pozyskaną wiedzą będą mogły także wygrać m.in. udział w kursach „Ty i Twoja marka online”, „Instagram dla Biznesu i marki osobistej” Joanny Ceplin oraz książki „To Twoja Firma” .

Wszystkie Panie zainteresowane udziałem w warsztatach już dziś zapraszamy do rejestracji online pod linkiem.

„Dzień Kobiet Biznesu” odbędzie się 22 marca w Centrum Prasowym przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie o godzinie 17.00.Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Program spotkania znajduje się na stronie oraz na Facebooku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij