IKEA stworzyła 8 godzinny koncert w piżamach dla tych, którzy nie byli przekonani co do łóżkowych rozwiązań marki

IKEA stworzyła 8 godzinny koncert w piżamach dla tych, którzy nie byli przekonani co do łóżkowych rozwiązań marki

Raport BBC z listopada zeszłego roku mówi, że brak snu i zmęczenie kosztowało, jedynie Brytyjczyków, 40 mld funtów. Wszystko przez utratę produktywności i zdrowia wynikającą z braku snu...

...ponieważ XXI wiek niesie ze sobą coraz bardziej intensywny tryb życia, a rozwój rozrywki cyfrowej i technologii powoduje u nas nadmierne przemęczenie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z tego powodu IKEA bardzo mocno stawia na wygodę proponowanych klientom rozwiązań związanych ze snem, jednak nie wszyscy są przekonani. Najbardziej sceptyczni do łóżkowych rozwiązań marki byli Szwajcarzy, dlatego IKEA , specjalnie dla 120 mieszkańców Zurychu, stworzyła ośmiogodzinny koncert snu.

Marka zatrudniła do tego doświadczonego niemiecko-brytyjskiego kompozytora Maxa Richtera, który jest autorem muzyki klasycznej łączonej z dźwiękami ambientowymi. Dzięki takiemu mixowi twórca mógł zabrać uczestników akcji w emocjonalną podróż po śnie.

Ten koncert po raz pierwszy odbył się poza największymi ośrodkami kultury, na wygodnych łóżkach z IKEA. „To była unikatowa i intymna nauka kultury spania” – mówili uczestnicy o ósmej rano!

PS

Marka nie po raz pierwszy porusza kwestie kultury snu. W ubiegłym roku reklama „Wygraj sen” zachęcała odbiorców do zastanowienia się nad swoimi wieczornymi rytuałami, by dobrze spać w nocy.

PS2

IKEA jest marką, która pokazuje, że jej rola nie kończy się na sprzedaży produktu. Brand uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach naszego życia i chce, abyśmy nie decydowali się na półśrodki, a sięgali po trafione i wartościowe towary. Dlatego marka połączyła siły z Apple, dzięki czemu wykorzystamy rozszerzoną rzeczywistość i ARKit, remontując bądź urządzając nasze wymarzone miejsce!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij