Czy mieszkasz w mieście o sugestywnej nazwie? Możesz dostać dożywotni dostęp do konta premium na PornHub. Marka ruszyła z nową akcją promocyjną!

Czy mieszkasz w mieście o sugestywnej nazwie? Możesz dostać dożywotni dostęp do konta premium na PornHub. Marka ruszyła z nową akcją promocyjną!

Największy portal internetowy z treściami pornograficznymi rozpoczął nietypową i zabawną kampanię promocyjną. PornHub szuka miast, których mieszkańcy dostaną darmowy dostęp do wszystkich treści premium na portalu. Jak? Wystarczy, że mieszkasz w miejscowości o sugestywnej nazwie.

PornHub chce pomóc nadrobić lata upokorzenia i cichego cierpienia wywołanego przez fakt, że mieszka się w miejscowości o prześmiewczej nazwie. Portal uhonoruje nieokreśloną liczbę małych miast i wsi na całym świecie, umożliwiając wszystkim mieszkańcom dożywotni dostęp do usług premium portalu (oznacza to brak reklam zakłócających przyjemność oglądania i materiały w jakości HD!).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zabawa nie ma ograniczeń geograficznych, więc na nagrody mogą liczyć także mieszkańcy polskich miejscowości. Problem jest jeden, mieszkańcy: Tumidaj, Pieścidła, Cycowa czy Szparek nie mają co liczyć na konta premium, bo nazwy mają kojarzyć się również anglojęzycznemu odbiorcy :(

Co myślicie o akcji? PornHub potrafi w marketingi!

PS

Niedawno portal uznał, że daje kobietom darmowy dostęp do kont premium podczas miesiączki. Kampania pod hasłem "F*ck Your Period" uzasadniono względami medycznymi i podkreśleniem znaczenia orgazmu w tym okresie. Zobaczcie film promujący akcję!

PS2

PornHub to także coś więcej niż czysta przyjemność. Chcąc spełnić swoją rolę na rzecz ochrony środowiska, marka uruchomił w ubiegłym roku dość zaskakującą kampanię, która polegała na tym, by ludzie przebierali się w stroje pandy podczas miłosnych uniesień.

Za każdą przesłaną propozycję filmu, PornHub przekazywał 100$ na rzecz organizacji non profit zajmujące się ochroną pand.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij