Answear x O.ESU™1 – czyli limitowana kolekcja Answear i Oskara Podolskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Answear x O.ESU™1 – czyli limitowana kolekcja Answear i Oskara Podolskiego

Co może powstać z połączenia kreatywnej energii społeczności #WeAreTheAnswear i oryginalnej typografii najlepszego specjalisty od liter w Polsce? Limitowana kolekcja ubrań Answear Manifest Your Style!

Manifest Your Style to kolejna odsłona strategii marki Answear oraz wielowymiarowy i innowacyjny projekt, który wykorzystuje kreatywność społeczności #WeAreTheAnswear i talent artysty totalnego - typografa Oskara Podolskiego. Pasja, kreatywność, indywidualizm oraz wartości, którymi użytkownicy Answear kierują się na co dzień oraz wszystko to, z czego czerpią inspiracje może zaowocować hasłem, które znajdzie się wśród zwycięskich projektów konkursu. Wybrane hasła staną się motywem przewodnim kolekcji i tym samym manifestem marki, która chce budować swój przekaz wspólnie z otaczająca ją społecznością.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Opracowanie graficzne haseł stworzy Oskar Podolski (O.ESU™1) – artysta totalny; grafik, malarz, projektant, architekt, typograf, filmowiec. Tworzy logotypy i znaki graficzne, zajmuje się rebrandingiem, współpracuje z markami odzieżowymi, tworzy projekty z legendami street artu, hip hopu i światu mediów – jednak jego największą miłością są litery. Kocha je w każdej formie; na papierze, ekranie, ścianie czy ubraniach – są jego tworzywem i główną formą wyrazu.

Oddanie stworzenia kolekcji w ręce użytkowników oraz współpraca z Oskarem Podolskim to projekt, który w innowacyjny sposób angażuje społeczność marki i pokazuje, że Answear nie boi się nowych wyzwań.

Więcej szczegółów na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij