Under Armour angażuje w kampanię Dwayne'a Johnsona, by wspólnie szukać swojej drogi na szczyt

Under Armour angażuje w kampanię Dwayne'a Johnsona, by wspólnie szukać swojej drogi na szczyt

Under Armour rozpoczyna największą kampanię w historii marki „Will Finds a Way” świętującą pokonywanie przeszkód w docieraniu do celu. W kampanię zaangażowany został Dwayne Johnson, który zabiera widzów w podróż przez osiem historii, które pokazują, co przezwyciężyli sportowcy w drodze na szczyt.

Kampania powstała zgodnie z DNA marki – motywuje, inspiruje, kwestionuje oczekiwania ludzi wobec każdego z nas i rzuca wyzwanie, aby przekroczyć granice fizyczne i psychiczne do osiągania niemożliwego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną linią kampanii jest opowiedziana przez Dwayne'a Johnsona historia każdego ze sportowców w jednym hymnie wychwalającym poszukiwanie swojej drogi:

PS

W ubiegłym roku marka stworzyła kampanię, która miała na celu łamanie schematów panujących w świecie sportu, o co chodziło? Jak mówią przedstawiciele Under Armour, za każdym razem, kiedy w Rio kobieta wygrywała w danej dyscyplinie, była porównywana do równie dobrego sportowca płci przeciwnej. Amerykańska marka skupiła się na historii 5 kobiet, które osiągnęły wiele w sporcie. Kampania „UNLIKE ANY” sprzeciwia się stereotypom i pokazuje, że to nie płeć, ubrania, ani kolor skóry, pozwalają osiągnąć obrany cel. Liczy się silna wola idąca w parze z miłością do wykonywanej pasji.

PS2

Jeśli brakuje Ci motywacji, energii i siły do działania i pokonywania sportowych wyzwań, wejdź → tutaj. W przeglądzie znajdziesz spoty, które zdecydowanie zmienią Twoje nastawienie! 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij