Jak współpracować z youtuberami w employer brandingu. LifeTube rekrutuje przez YouTube’a

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak współpracować z youtuberami w employer brandingu. LifeTube rekrutuje przez YouTube’a

YouTube to nie tylko doskonałe miejsce do promocji produktów i usług, ale także... świetne narzędzie employer brandingu! LifeTube na własnym przykładzie pokazuje, jak budować markę pracodawcy we współpracy z influencerami.

Obecnie wiele firm opiera działania employer brandingowe na komunikacji w mediach społecznościowych. Dobrze prowadzony fanpage na Facebooku czy konto na Instagramie “z życia firmy” to podstawowe kanały sprzyjające budowaniu silnej pozycji wśród pracodawców. Taką wizytówkę ma dzisiaj prawie każdy. Znacznie rzadziej pracodawcy komunikują się jednak z potencjalnymi pracownikami za pośrednictwem YouTube’a. Błąd! YouTube to świetna przestrzeń do budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak zaangażować influencerów do kampanii employer brandingowej i wykorzystać znany i sprawdzony youtube'owy format w procesie rekrutacji?

Najpierw do studia zaprosiliśmy twórców, których zapytaliśmy, czym zajmują się poszczególne działy w naszej firmie, jak wygląda nasz typowy dzień i praca - tłumaczy Kamil Bolek, dyrektor marketingu LifeTube. Następnie pokazaliśmy nagrania pracownikom tych działów i... zarejestrowaliśmy ich reakcje - wyjaśnia.

W materiale wystąpili: Łukasz Jakóbiak (20m2), Paulina Mikuła (Mówiąc Inaczej), Bartłomiej Ratoń (Tivolt), Piotr Latała (Ziemniak), Zuzanna Matejkowska (lamakeupebella) oraz pracownicy LifeTube.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij