Cut The Mustard i BRAVE organizują H&M MUSIC

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cut The Mustard i BRAVE organizują H&M MUSIC

Przed nami H&M MUSIC, czyli najbardziej spektakularne wydarzenie muzyczne w czerwcu! Marka odzieżowa H&M - po raz kolejny podjęła współpracę z Cut The Mustard i BRAVE w ramach organizacji muzycznego eventu.

Rok temu obydwie agencje również po wygranym wspólnie przetargu - współpracowały przy wydarzeniu H&M Dworzec.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja kreatywna Cut The Mustard odpowiada za ideę kreatywną oraz wizualną wydarzenia, koncepcję komunikacji, obejmującą, m.in. identyfikację wizualną, spot promujący festiwal, sesję zdjęciową, komunikację w social mediach, spoty radiowe, OOH. Do zadań agencji eventowej BRAVE należy przygotowanie koncepcji artystyczno - muzycznej, produkcyjnej i scenograficznej, pozyskanie lokalizacji, realizacja i koordynacja cyklu eventów. Obydwie agencje blisko współpracowały ze sobą od początku przetargu, gwarantując tym samym pełną spójność koncepcyjno-produkcyjną.

Przy wymagających projektach - tradycyjne podejście do produkcji nie sprawdza się. Od początku wiedzieliśmy, że stworzenie multidyscyplinarnego zespołu, składającego się ze specjalistów z Agencji Brave, jak i Cut The Mustard, którzy ze sobą ściśle współpracują od przetargu, po ostatni dzień eventu, a nawet dłużej - jest jedynym rozwiązaniem, gwarantującym nam wszystkim świetną koncepcję, spiętą na każdym poziomie i doskonałą realizację artystyczną - komentuje Karolina Witecka, Managing Partner Cut The Mustard.

W każdy piątek i sobotę od 8 do 23 czerwca na scenie w Zajezdni Autobusowej przy Metrze Marymont w Warszawie zabłysną takie gwiazdy, jak: JIMEK Symphonixx, Nosowska, O.S.T.R., Pezet +, Sokół + Goście, Ten Typ Mes i inni. Artyści wypełnią industrialną przestrzeń emocjonalnymi dźwiękami w akompaniamencie intensywnych świateł!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij