Q&A Communications będzie wspierać zespół PR ŠKODA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Q&A Communications będzie wspierać zespół PR ŠKODA

ŠKODA to niekwestionowany lider rynku motoryzacyjnego w Polsce. Z połową maja marka rozstrzygnęła przetarg na obsługę działań z zakresu Public Relations. W ramach podjętej współpracy, realizacją powierzonych zadań zajmie się agencja Q&A Communications.

W ramach podjętej współpracy, realizacją powierzonych zadań zajmie się agencja Q&A Communications.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Q&A Communications to agencja specjalizująca się w budowaniu wizerunku marek, firm i osób przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji. W ramach nawiązanej współpracy agencja będzie m.in. odpowiadać za wybrane, bieżące działania operacyjne oraz rekomendacje w zakresie strategii.

Praca dla lidera polskiego rynku motoryzacyjnego to dla agencji spore przedsięwzięcie – wierzymy jednak, że Q&A Communications sprosta pokładanym w niej nadziejom i pomoże w realizacji szeregu czekających na nas wyzwań” – mówi Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki SKODA.

ŠKODA to wieloletni niekwestionowany lider rynku samochodowego w Polsce. Cieszymy się, że to właśnie Q&A Communications została wybrana, by wspierać markę. Cieszy nas otwartość i entuzjazm Klienta przy tworzeniu idei, które będą wpływać na wizerunek marki, którymi konsumenci będą chcieli się dzielić.” – mówi Przemysław Wojak, Managing Partner Q&A Communications.

Realizacją projektów zajmie się specjalnie powołany do tego zadania zespół. Wśród pozostałych klientów agencji znajdują się m.in. takie marki jak: Amica, Komputronik, Marmite, Żabka Polska, EDPR oraz CBRE, NEINVER, SEAT i Subway Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij