Pizzeria Domino’s remontuje drogi, by pizza w idealnym stanie dotarła do klientów

Pizzeria Domino’s remontuje drogi, by pizza w idealnym stanie dotarła do klientów

„Paving for pizza" to jedna z najbardziej niestandardowych akcji promocyjnych, jakie mogliśmy zaobserwować w ostatnim czasie. Sieć Domino's Pizza sponsoruje remonty dróg w wybranych miasteczkach w USA tylko po to, aby pizza trafiała w całości do domów klientów.

W filmiku opublikowanym na stronie WWW marki można zobaczyć, jak zachowuje się pizza podczas transportu po dziurawej drodze. „Paving for pizza" to akcja łatania dziur w drodze, dzięki której wzrośnie jakość dostarczanych pizz. To nie żart. Domino's chwali się, że w jednym z miast w ciągu dziesięciu godzin załatano 40 dziur. Klienci sami mogą wskazać drogę, która najbardziej potrzebuje pomocy. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS Pizza Hut Parka

Pizza Hut również ma na swoim koncie kilka dziwnych, marketingowych pomysłów. Podczas zeszłorocznej zimy, marka zaprezentowała specjalną kurtkę, która działa jak torba, w której dostawcy dowożą pizzę.

PS2 Jacquard™ by Google

Google też nie próżnuje. W ramach współpracy z Levi’s stworzyło Commuter Trucker – kurtkę zaprojektowaną w głównej mierze z myślą o rowerzystach. Wyposażono ją w coś na podobieństwo prostego i łatwo dostępnego interfejsu do sterowania naszym smartfonem w trakcie jazdy na rowerze. Jak wygląda kurtka?

PS3 Brand24 - PizzaPatrol 

Przypominamy akcje realizowaną przez agencję hyperCREW i Brand24 dla sieci pizzerii Da Grasso. Pomysł na Pizza Patrol błyskawicznie reagujący na potrzeby głodnych internautów okazał się strzałem w dziesiątkę. Potwierdził jak ważnym elementem w social media jest zaskoczenie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij