Muzyka, festiwalowe szaleństwo i warsztaty z influencerami w miasteczku Leszka na Pol'And'Rock 2018

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Muzyka, festiwalowe szaleństwo i warsztaty z influencerami w miasteczku Leszka na Pol'And'Rock 2018

Leszek wraz z festiwalowiczami po raz kolejny bawili się na Pol’And’Rock w przygotowanej strefie, oddając się w wir zabawy i porywających dźwięków. Miasteczko Leszka to jednak nie wszystko. Podczas festiwalu dostępna była także limitowana edycja puszki Lecha zaprojektowanej przez Jerzego Owsiaka.

Tegoroczna edycja festiwalu w Kostrzynie nad Odrą po raz kolejny nie zawiodła rzeszy fanów muzyki z Polski i świata. Na Scenie Leszka wzorem poprzednich lat ponownie wystąpili niezwykle zdolni młodzi artyści, którzy zdobyli Dziką Kartę Lecha. Wśród wykonawców, którzy dostali szansę zaprezentowania się szerokiej publiczności znaleźli się: Agata Karczewska, Zenek, Wiewiórka na Drzewie, St. James Hotel, Two Timer, Wszyscy Byliśmy Harcerzami, Dream Atlas, Horrorscope i Opus Magnum. Ich występy spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem publiczności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy mogli korzystać z wielu atrakcji przygotowanych w strefie marki. Wśród nich znalazły się stanowiska do farbowania włosów na zielono i malowania na ciele, festiwal proszków holi, gigantyczny twister, karaoke oraz Kuźnia Talentów. To tam podczas warsztatów z recyklingu i upcyklingu powstały niezwykle kreatywne przedmioty: od skrzypiec z odzysku, aż po ekologiczną torbę na puszki piwa. Razem z festiwalowiczami w Kuźni bawili się influencerzy – między innymi Karolina Gilon, Tomson, Baron, Adam Fidusiewicz, Igor Herbut, Maciek Sieradzki, Lotek i Renata Kaczoruk.

Leszek uwielbia festiwalowe szaleństwo, nie zapomina jednak o bezpieczeństwie. Dlatego przygotował także dwie strefy dedykowane odpowiedzialnej zabawie: Strefa Eko oraz Sprawdź Promile. W pierwszej z nich zbierane były odpady przynoszone przez zaangażowanych entuzjastów. Czterej rekordziści, którzy zebrali odpowiednio aż 76,3 kg i 69,6 kg plastiku oraz 101,6 kg i 95,8 kg puszek, otrzymali oryginalne skutery elektryczne w kolorach festiwalu! Co roku Leszek z pomocą uczestników dokłada starań, aby Pol’And’Rock stawał się coraz bardziej zielony. W strefie Sprawdź Promile zadbał natomiast o odpowiedzialną konsumpcję alkoholu i bezpieczny powrót fanów muzyki do domu. Służyły temu przygotowane w strefie stanowiska do badania profesjonalnym alkomatem oraz animacje z użyciem alkogogli. Podczas festiwalu w strefie i policyjnych punktach przebadano aż 60 193 osoby.

Poza wyjątkową muzyką i mocą atrakcji, na festiwalowiczów ponownie czekała również niezwykła niespodzianka od Leszka – oryginalna puszka zaprojektowana przez Jerzego Owsiaka. Kolorowe, energetyczne opakowanie, nawiązujące do klimatu festiwalu cieszyło się ogromną popularnością – zarówno wśród uczestników festiwalu, jak i fanów muzyki z innych części kraju. W tym roku limitowany projekt puszki dostępny był bowiem nie tylko na terenie Pol’And’Rock i w wybranych okolicznych sklepach, ale także marketach sieci Lidl w całej Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij