Masters & Robots ponownie w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Masters & Robots ponownie w Warszawie

Globalny miks ekspertów od transformacji cyfrowej i nowych technologii wraca w listopadzie!

Przyszłość nadchodzi! Życie wieczne, biotechnologia, sztuczne mięso, sztuczna inteligencja, czytanie emocji, robotyka, blockchain, przyszłość mediów i medycyny, inwestowanie w technologię. To właśnie świat jutra, który pokazany zostanie podczas 2. edycji wydarzenia „Masters & Robots" w dniach 13-15 listopada. Szykujcie się na ogromną dawkę wiedzy na temat efektywnego wykorzystania nowych technologii oraz nowoczesnego zarządzania biznesem. Zobaczcie jak wyglądało to w zeszłym roku:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Motywem przewodnim wydarzenia jest transformacja cyfrowa i jaki wywrze na nas wpływ w ciągu 10 lat.

– W Polsce z transformacją cyfrową stykamy się głównie na polu teorii. Brakuje praktycznych przykładów wdrożeń i konkretnych studiów przypadku, którymi można się zainspirować. Nasza wiedza w zakresie nowych technologii jest ograniczona jedynie do wybranych dziedzin. Tymczasem technologii trzeba uczyć się całościowo, bo nigdy nie wiadomo, która będzie mieć dysruptywny wpływ na naszą branżę. Dlatego organizujemy Masters & Robots – żeby udostępniać unikatową wiedzę z tego obszaru – mówi Jowita Michalska, założycielka fundacji Digital University, organizatora imprezy.

Edukacją uczestników ‘asters & Robots zajmie się globalna elita wykładowców i praktyków. Zaproszeni goście pracują na co dzień w najbardziej dynamicznych ośrodkach technologicznych i biznesowych na świecie (np. Dolina Krzemowa, Izrael, MIT). Osoby uczestniczące w warsztatach będą mogły wejść z nimi w pogłębiony dialog i wyciągnąć z Masters & Robots jeszcze więcej.

W imprezę zaangażowane jest także Singularity University, którego warszawska filia – SingularityU Warsaw Chapter – zorganizuje w trakcie Masters & Robots otwarte spotkanie.

Gośćmi ‘Masters & Robots’ będą m.in.:

  • Peter Gloor – jeden z największych autorytetów w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego z MIT. Peter nie jest jednak wyłącznie teoretykiem. Wraz z zespołem opracował i wdraża m.in. Happimeter – smartwatch służący do odczytywania emocji. Happimeter nie tylko określi nasze stany emocjonalne, ale i umożliwi je przewidzieć w danych sytuacjach, towarzystwie lub miejscach (z dokładnością do 94%). Projekty Petera Gloora to spełnienie się wizji z serialu Black Mirror. Na Masters & Robots’ opowie, jak zastosować swoją technologię do odczytywanie nastrojów w dużych organizacjach.
  • Mark Post – wykładowca Singularity University, założyciel MosaMeat, twórca pierwszego hamburgera in-vitro, specjalista od rolnictwa molekularnego. Mark Post sprawia, że marzenie Winstona Churchila o produkcji mięsa bez uboju zwierząt się spełnia. Pieniądze w jego wizję zainwestowali m.in. Sergey Brin (twórca Google’a) i Merck. Dziś MosaMeat jest jednym z globalnych pionierów w produkcji tzw. czystego mięsa. Na ‘Masters & Robots’ opowie dlaczego mięso in-vitro zmieni przyszłość jedzenia
  • Andra Keay – jedna z najbardziej wpływowych kobiet z zakresu robotyki na świecie. Założycielka Silicon Valley Robotics, zajmującej się rozwojem rynku i komercjalizacją robotów. Andra pracuje nad tym, aby z osiągnięć robotyki mogły skorzystać różne branże i biznesy. Promuje też społeczne zastosowania robotów. Mentor, inwestor, doradca, wykładowczyni Singularity University. Zdeklarowana feministka. W przeszłości członkini australijskich zespołów punkowych. Śledź ją na @RobotLaunch
  • Natasha Vita-More – królowa transhumanizmu, założycielka Humanity +, największej organizacji promującej tę filozofię. Zaprojektowała model człowieka przyszłości – Primo Posthuman – artystyczną wizję ludzkiego gatunku. Natasha jest doradcą Singularity University, autorką wielu prac z zakresu doskonalenia człowieka i radykalnego przedłużania życia. Na Masters & Robots opowie o biznesowej stronie transhumanizmu. Śledź ją na @NatashaVitaMore

Organizatorem ‘Masters & Robots’ jest Digital University – specjalizujący się w edukacji z zakresu transformacji cyfrowej i kompetencji przyszłości oraz wyłączny przedstawiciel SIngularity Universityw Polsce. Wydarzenie wspierają Sebastian Kulczyk, Maciej Noga (współzałożyciel Grupy Pracuj), m. st. Warszawa i Centrum Nauki Kopernik. W poprzedniej edycji partnerami M&R były m.in. mBank, Orange i Deloitte oraz ambasady USA i Izraela.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.mastersandrobots.tech.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij