Made in Małopolska: weź udział w Kongresie Marki Małopolska i konkursie BEZ (PRZE)TARGU

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Made in Małopolska: weź udział w Kongresie Marki Małopolska i konkursie BEZ (PRZE)TARGU

Województwo małopolskie konsekwentnie od lat podejmuje liczne działania kreujące markę Małopolska. Jednym z nich jest organizowany już po raz drugi Kongres Marki Małopolska, który odbędzie się w październiku br. Podczas wydarzenia zostanie rozstrzygnięty konkurs BEZ (PRZE)TARGU.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11 października 2018 r. w Krynicy Zdroju. Kongres, którego tematem przewodnim jest Made in Małopolska, będzie okazją do zaprezentowania pierwszych efektów współpracy w ramach projektu. To forum wymiany doświadczeń w zakresie marketingu miejsc, które jest impulsem do podejmowania współpracy w obszarze promocji regionu oraz marek lokalnych. Dzięki udziałowi w wydarzeniu uczestnicy poznają korzyści płynące ze współpracy, które przekładają się na lokalne zmiany, ale również scalają potencjał regionu i prezentują go na zewnątrz wzbudzając żywe zainteresowanie. Kongres będzie również okazją do poszerzenia wiedzy na temat szeroko pojętego marketingu terytorialnego, nowoczesnych narzędzi komunikacji marketingowej. Tegoroczny Kongres Marki Małopolska będzie też świetną okazją do wymiany opinii i spostrzeżeń dotyczących współpracy na rzecz rozwoju marki regionu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kongres skierowany jest do włodarzy gmin, miast i powiatów, pracowników jednostek samorządu terytorialnego, instytucji zaangażowanych w System Koordynacji Marki Małopolska, którzy zajmują się promocją, marketingiem i zagadnieniami public relations, partnerów i potencjalnych partnerów projektu Made in Małopolska oraz instytucji i firm realizujących działania kreujące markę Małopolska.

W Krynicy rozstrzygnięty zostanie również Konkurs pn. BEZ (PRZE)TARGU dedykowany jednostkom samorządu terytorialnego oraz instytucjom zaangażowanym w System Koordynacji Marki Małopolska. Wyróżnione zostaną najlepsze i niestandardowe praktyki budujące markę miejsca w oparciu o wartości.

Szczegółowe informacje oraz regulamin Konkursu pn. BEZ (PRZE)TARGU dostępne są na stronie: www.malopolska.pl/konkursbezprzetargu.

Więcej informacji na temat Kongresu Marki Małopolska pojawi się wkrótce.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij