Wydawnictwo Forum Media Polska przejęło miesięcznik bikeBoard

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wydawnictwo Forum Media Polska przejęło miesięcznik bikeBoard

23 sierpnia br. Forum Media Polska podpisało umowę o zakupie miesięcznika bikeBoard wydawanego dotychczas przez Wydawnictwo N.R.G. z Krakowa.

Już od 22 lat redaktorzy magazynu bikeBoard śledzą nie tylko trendy, ale przede wszystkim opracowują wysoko specjalistyczne protokoły testów rowerów, osprzętu oraz akcesoriów rowerowych. Praca zespołu bikeBoard znalazła uznanie i wsparcie dużego, międzynarodowego podmiotu biznesowego, jakim jest spółka Forum Media Polska należąca do grupy Forum Media Group GMBH.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Forum Media Polska to lider medialny legitymujący się portfolio 60 specjalistycznych czasopism, kilkudziesięciu poradników, szkoleń i wiodących wydarzeń branżowych. Nowe czasopismo w portfolio to szansa na wejście w nową, obiecującą grupę docelową.

– Rynek outdoor w Polsce mocno się rozwija. My zdecydowaliśmy się zainwestować w najlepszych. Widzimy potencjał rozwoju czasopisma, a także dużych wydarzeń medialnych kierowanych do tej grupy klientów – mówi Magdalena Balanicka, prezes Forum Media Polska.

Misja zespołu czasopisma bikeBoard pozostaje niezmienna – obiektywne i niezależne dostarczanie specjalistycznej wiedzy nt. sprzętu rowerowego. Zespół pozostaje pod merytoryczną opieką redaktora Miłosza Kędrackiego. To, co wydawnictwo bikeBoard zyskuje, to potencjał nieograniczonego rozwoju na rynku polskim i w krajach, w których dziś operuje Forum Media Group GMBH.

Już teraz prowadzone są prace nad wprowadzeniem w 2019 r. kolejnych tytułów dla branży outdoor bazujących na synergii i wspólnym know-how Forum Media Polska i czasopisma bikeBoard. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij