„O!błędne Dyktando" – muserzy wspierają wydarzenie z okazji 100-lecia marki Pilot

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„O!błędne Dyktando

Marka Pilot rozpoczęła akcję promocyjną tegorocznej edycji „O!błędne Dyktando", obejmującą działania z muserami w serwisie Tik Tok.

O!błędne Dyktando, akcja organizowana po raz trzeci, to największy wirtualny test z ortografii w kraju – co roku bierze w nim udział kilkanaście tysięcy śmiałków z prawie 3 tysięcy szkół. Poza częścią digitalową odbywa się również wielki finał – w jego trakcie najlepsi piszą dyktando pod okiem ekspertów językowych. Wydarzenie, które promuje 100-lecie marki Pilot, do tej pory wspierane komunikacyjnie było przez youtuberów oraz działania w ramach kampanii AdWords i Facebook Ads. W tym roku marka Pilot postanowiła wykorzystać potencjał nowego medium jakim jest Tik Tok (do niedawna musical.ly). W aktywacjach wezmą udział oprócz youtuberów (m.in. Sheo) topowi polscy „muserzy”: Kinga Sawczuk, Julia Wołczyńska, Ania Czulak, Kamil Owczarek, Oliver Kamiński, Filip Zabielski. Łączna liczba osób obserwujących ich profile to ponad 6 milionów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Start kampanii miał miejsce 20 sierpnia 2018 r., a jej zakończenie planowane jest na 27.10.2018 podczas wydarzenia w Pałacu Kultury i Nauki, na które wstęp jest wolny. Poza e-dyktandem, na stronie przedsięwzięcia są publikowane gry edukacyjne (tzw. orto-gry) zachęcające młodzież do nauki ortografii.

Projekt dla marki realizuje Moon Media Influencers, dział będący częścią grupy produkcyjnej Moon Media Video, wyspecjalizowany w kampaniach z wykorzystaniem influencerów.

Moon Media Influencers i Pilot zapowiadają, że po zakończeniu projektu zostanie przygotowane szczegółowe case study, prezentujące wyniki akcji.

Więcej informacji o akcji dostępnych jest na stronie www.oblednedyktando.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij