British Airways i Heathrow Airport składają hołd Freddiemu Mercury’emu

British Airways i Heathrow Airport składają hołd Freddiemu Mercury’emu

5 września Freddie Mercury skończyłby 72 lata. Z tej okazji pracownicy linii lotniczych British Airways postanowili złożyć mu hołd wyjątkowym filmem z choreografią ułożoną do piosenki „I Want To Break Free”.

Z okazji przypadających 5 września 72. urodzin zmarłego już wokalisty kultowego zespołu Queen Freddiego Mercury’ego, linie lotnicze British Airways oraz lotnisko Heathrow postanowiły złożyć mu hołd. Pracownicy lotniska odpowiedzialni za bagaże wystąpili w spocie, w którym wykonują specjalnie ułożoną choreografię do piosenki „I Want To Break Free”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Choreografię przygotował popularny w Wielkiej Brytanii tancerz Lyndon Lloyd, który tworzy układy taneczne do programu rozrywkowego „Strictly Come Dancing”.

Co więcej, wszyscy pasażerowie, którzy mają na imię Freddie, Frederick albo Farrokhcan mogli w dniu urodzin wokalisty Queen nadać za darmo swój bagaż w liniach British Airways.

Spot jest też zapowiedzią filmu o Freddiem Mercurym, zatytułowanym „Bohemian Rhapsody”, który będzie miał swoją premierę w kinach 24 października 2018 roku.

PS1

Linie Turkish Airlines wykorzystały bohaterów filmu The Lego Movie, by sprawić żeby pasażerowie samolotów z zainteresowaniem wysłuchali zasad bezpieczeństwa przedstawianych tuż przed startem.

PS2

22 sierpnia na pasażerów łódzkiego lotniska czekała niezwykła niespodzianka. Wychowankowie Akademii ŁKS-u wraz z Bodziem – klubową maskotką – zapraszali na odbywający się tego dnia na ligowy mecz ełkaesiaków ze Stalą Mielec.

PS3

Piosenkę „Bohemian Rhapsody” zespołu Queen wykorzystano w spocie informującym o połączeniu sieci handlowych John Lewis i Waitrose.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij