Darmowa pizza przez sto lat za tatuaż z logo Domino’s Pizza

Darmowa pizza przez sto lat za tatuaż z logo Domino’s Pizza

Wytatuowanie logo Domino’s Pizza w zamian za sto sztuk pizzy rocznie? Wydawać by się mogło, że mało kto zdecyduje się na tak radykalny krok udokumentowania swojej miłości do włoskiej potrawy i marki. Tak przynajmniej sądzili twórcy akcji z rosyjskiego oddziału pizzerii.

fot. Instagram

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rosyjski oddział Domino’s Pizza rozpoczął akcję, w której za zrobienie tatuażu z logo marki oferował klientom sto sztuk pizzy rocznie przez sto lat.

Kampania z tatuażami miała trwać od 31 sierpnia do 31 października 2018 roku. Rosyjski oddział Domino’s Pizza ogłosił, że każda osoba, która przyśle w tym okresie swoje zdjęcie z wytatuowanym logo Domino’s Pizza, otrzyma 100 sztuk pizzy rocznie bez 100 lat. Zaledwie w ciągu kilku dni sieć została zbombardowana zdjęciami klientów z niecodziennym tatuażem.

Tak duży odzew zdecydowanie zaskoczył twórców, w związku z czym już 4 września postanowili zakończyć kampanię, o czym poinformowali na rosyjskim serwisie społecznościowym Vkontakte.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Работа в Domino's Pizza (@rabota_v_dominospizza)

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Руся

Ostatecznie rosyjski oddział Domino’s Pizza poinformował, że darmowe 100 sztuk pizzy przez 100 lat otrzyma tylko pierwszych 350 uczestników kampanii.

PS

Amerykański oddział Domino’s Pizza postanowił zabrać się za wyremontowanie dróg w wybranych miasteczkach tylko po to, by… pizza trafiała do domów klientów w idealnym stanie.

PS2

Boston Pizza wprowadziła do swojej oferty pudełka, które sprawdzą się idealnie dla łasuchów, którzy pizzę jedzą w łóżku. Opakowanie na pizzę kanadyjskiej pizzerii można złożyć w stolik.

PS3

Pizza Hut stworzyła specjalną kurtkę, która działa jak torba, w której dostawcy dowożą pizzę.

PS4

Niektóre osoby tatuują sobie imię ukochanej osoby. Gorzej, jeśli nagle dojdzie do rozstania i przyjdzie nam nosić na ciele imię byłego partnera. Brazylijczycy znaleźli sposób, jak zatrzeć nieprzyjemne uczucie związane z noszeniem imienia byłego na ramieniu, jednocześnie pomagając.

PS5

Wiele z osób, które opuszczają zakłady karne, areszty śledcze czy zakłady poprawcze posiada tatuaże wykonane podczas odbywania kary. Są to często prymitywne, źle wykonane i szpecące rysunki, które osobom postronnym kojarzą się jedynie z przemocą. Dla wielu osób z przeszłością tatuaże są jak piętno, które negatywnie wpływa na ich życie. W tym celu powstał projekt „Tatuaże Wolności”, którego celem jest zmiana postrzegania osób z więziennymi tatuażami. Do współpracy zaproszono profesjonalnych tatuażystów, którzy zakryją szpecące „ozdoby”, w taki sposób by nie były przeszkodą w codziennym życiu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij