Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na poszukiwanie obrazów z teledysku Katarzyny Nosowskiej

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na poszukiwanie obrazów z teledysku Katarzyny Nosowskiej

Sztuka i popkultura nieustannie się przenikają. Muzeum Narodowe w Warszawie postanowiło wykorzystać ten fakt i stworzyło nietypowe wydarzenie, podczas którego poszukiwane będą obrazy pojawiające się w teledysku do utworu „Nagasaki” Katarzyny Nosowskiej.

Dzieła sztuki bardzo często pojawiają się w popkulturze – w filmach, serialach lub teledyskach. Dwa te obszary nieustannie się przenikają. Przykładem tego jest chociażby teledysk Katarzyny Nosowskiej „Nagasaki”, w którym dzieła sztuki z Muzeum Narodowego w Warszawie zostały ożywione.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z tym MNW stworzyło nietypowe wydarzenie – wspólne poszukiwanie obrazów pojawiających się w teledysku Katarzyny Nosowskiej.

Poszukiwanie dzieł sztuki w MNW odbędzie się 21.09.2018 roku, w godzinach 18:00-19:00. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie.

PS

Podobne wydarzenie zorganizował paryski Luwr. Klip do piosenki „Apeshit” Beyonce i Jaya Z został nakręcony wśród najpopularniejszych dzieł sztuki znajdujących się w słynnym muzeum. W związku z tym władze Luwru przez całe lato w 2018 roku organizowało specjalne oprowadzania śladami piosenkarzy.

PS2

Pozostając w temacie marketingu kultury, osoby zajmujące się zawodowo promocją kultury i sztuki opowiadają o tym, jakie metody marketingowe są według nich najskuteczniejsze w promocji działań kulturalnych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij