Zdobądź wejściówkę na konferencję Element UX Talks [konkurs]

Zdobądź wejściówkę na konferencję Element UX Talks [konkurs]

Już 29-30 września w Poznaniu odbędzie się Element UX Talks – nowe, świeże wydarzenie w pełni poświęcone zagadnieniom user experience. Motywem przewodnim konferencji jest hasło „FAIL”. Jej twórcy bowiem wierzą, że najwięcej każdy uczy się właśnie na błędach.

Podczas wystąpień prelegenci opowiedzą o tym, co w prezentowanych przez nich tematach poszło nie tak, jak powinno oraz jakie wnioski wyciągnęli. Poza dłuższymi 25-minutowymi prelekcjami w agendzie znalazło się też miejsce na energetyzujące, 5-minutowe lightning talki całkowicie poświęcone niepowodzeniom w obszarze UX. Oprócz wykładów jak zwykle na Element Talks do wyboru będzie wiele warsztatów przed i w trakcie wydarzenia. Ciekawą nowością będzie jednak część networkingowa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród prelegentów m.in.:

 • Karina Ślęzak projektantka treści w Google w wystąpieniu „Projektowanie słowem: krótki poradnik” opowie o tym, jak wiele można zyskać, korzystając z pomocy osoby projektującej treści oraz jak samemu poradzić sobie z ich projektowaniem: jakich błędów unikać, a jakie wzorce wykorzystać,
 • Frank Rausch z Raureif w prezentacji „Elementary Typography” wskaże składniki konieczne do doświadczenia idealnego cyfrowego czytania,
 • Kim Albrecht z metaLAB w Harvard University pokaże jak wizualizować dane w angażujący sposób.
 • Sylwia Pisz oraz Magdalena Kurowska z Play dadzą konkretne rady projektowe wszystkim, którzy myślą o starszych użytkownikach i walczą z pojęciem wykluczenia,
 • Emilka Bojańczyk ze studia Podpunkt opowie jak radzić sobie z projektowaniem zgodnym z wytycznymi dostępności.
 • Agnieszka Polkowska z TRENDSPOT opowie o wartościach ważnych dla kształtującej się właśnie generacji „Next”, które skupiają się wokół relacji: doświadczaniu, autentyczności i społeczności,
 • dzięki Joannie Skorupskiej – założycielce radicalzz.studio uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, dlaczego w procesie projektowania świadomej i zrównoważonej przyszłości istotne są trendy, znajomość stopni rozwoju technologii i badania.

Sylwetki wszystkich prelegentów oraz tematy, którymi podzielą się na EUXT można obejrzeć na dedykowanej stronie internetowej: www.elementtalks.com/pl/ux2018/.

W skrócie, na Element UX Talks uczestników czekają:

 • wykłady
 • warsztaty
 • konsultacje
 • networking poprowadzony w formie grywalizacji
 • targi
 • afterparty

Organizatorzy stawiają na przekazywanie praktycznych umiejętności, dotyczących pracy w branży UX! Na konferencję zapraszają wszystkich tych, którzy są z związani z UX-em – nie tylko projektantów i badaczy, ale także programistów i product ownerów.

Element UX Talks odbędzie się w dniach 29-30 września w Concordia Design w Poznaniu.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia. Z tej okazji mamy 2 wejściówki do rozdania.

Zadanie konkursowe zamieszczone zostanie w newsletterze wysyłanym we wtorek 25.09.2018. Zapraszamy do subskrypcji nowymarketing.pl/newsletter/index.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij