DobryZnak: Mastercard odświeża szyldy warszawskich zakładów rzemieślniczych

DobryZnak: Mastercard odświeża szyldy warszawskich zakładów rzemieślniczych
W ramach akcji :DobryZnak od Mastercard, w zakładzie szewskim pana Adama i kaletniczym pana Romualda na ul. Śniadeckich 1/15 w Warszawie zawisły nowe, odnowione szyldy.
O autorze
1 min czytania 2018-09-28

 źródło: facebook.com/DobryZnak.org

Pod koniec lipca 2018 roku informowaliśmy o tym, że firma Mastercard we współpracy ze stowarzyszeniami Traffic Design i Miastodwa uruchomiła platformę dobryznak.org skierowaną do właścicieli małych firm, których lokale potrzebują odświeżenia. Inauguracja kampanii odbyła się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 132B, przy której znajduje się 6 lokali usługowych. W ciągu trzech miesięcy na parterze kamienicy przeprowadzone zostały prace remontowe. Wszystkie lokale otrzymały nowe szyldy i naklejki na witryny, a 2 z nich – nowe neony. 

Tak stało się i tym razem. Na ulicy Śniadeckich 1/15 w Warszawie odświeżono szyldy w zakładach pana Adama i pana Romualda.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Traffic Design zostało wyróżnione w konkursie Innovation by Design Awards 2018, organizowanym przez amerykański magazyn Fast Company, za projekt re:design, czyli zmianę szyldów zakładów rzemieślniczych na Pradze Północ. 

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Modernizacja fasadowa, odnowienie szyldu baru mlecznego i kratek wentylacyjnych – podczas tegorocznej edycji festiwalu Biennale Sztuki Miejskiej w przestrzeni miejskiej Gdyni powstały nowe użyteczne realizacje artystyczne.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS3

Startup WoshWosh, zajmujący się kompleksową pielęgnacją obuwia, wsparł jeden z najstarszych zakładów szewskich w Warszawie. Wszystkie buty wymagające drobnych napraw szewskich, które klienci zostawili w WoshWosh między 23 a 31 lipca 2018 roku zostały naprawione przez Pana Adama, warszawskiego szewca z ulicy Śniadeckich, któremu po 40 latach działalności groziła likwidacja zakładu.