#KrakówBezHejtu – apel Kazimierza Barczyka przed wyborami samorządowymi

#KrakówBezHejtu – apel Kazimierza Barczyka przed wyborami samorządowymi

Kazimierz Barczyk, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego, jest pomysłodawcą akcji #KrakówBezHejtu, która ma na celu wyeliminowanie wszechobecnego hejtu w polityce, zwłaszcza podczas tych ostatnich kilkunastu dni przed tegorocznymi wyborami samorządowymi.

źródło: facebook.com/kazimierz.barczyk

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pomysłodawcą akcji #KrakówBezHejtu jest Kazimierz Barczyk, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego. W ramach akcji, polityk stworzył wydarzenie na Facebooku, które trwa od 7.10 do 19.10 b.r., i chce zachęcić do wzięcia udziału w nim jak najwięcej osób, które mają dość niekonstruktywnej krytyki i wylewania brudów w polityce.

W niecałe 24 godziny od rozpoczęcia, wydarzenie poparło już ponad 400 osób i instytucji, w tym prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. 

Więcej informacji znajduje się na stronie.

 

PS

Czy wyobrażasz sobie Whoopera bez kluczowych dodatków, takich jak mięso czy sos? A co gdybyśmy nie mieli wyboru i musielibyśmy jeść taką „gołą” kanapkę przez kilka lat? Burger King pokazuje, dlaczego tak ważne jest, by głosować w wyborach.

PS2

Wybory samorządowe coraz bliżej. Już za chwilę zaleją nas ulotki, plakaty i banery kandydatów. Jednak historia pokazuje, że części osób zamiast pomóc zdobyć głosy wyborców, tylko popsują one wizerunek.

PS3

Zobaczcie zabawną reakcję KFC na obietnicę wyborczą jednego z kandydatów na Burmistrza w Sokołowie Podlaskim.

PS4

Pozostając w temacie wyborów, na słupach ogłoszeniowych w Warszawie pojawiły się plakaty wyborcze z obietnicami bez pokrycia składanymi przez Janusza Nosacza, Mirosława Pierdasa i Wacława Boskiego.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij