Ballantine’s stworzył nowy serial internetowy „Kropla Prawdy – Angel’s Share”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ballantine’s stworzył nowy serial internetowy „Kropla Prawdy – Angel’s Share”

Marka Ballantine’s stworzyła kolejny internetowy serial kryminalny osnuty wokół procesu powstawania whisky – „Kropla Prawdy – Angel’s Share”, który premierę miał 23 października br. Produkcja jest elementem kampanii marki edukującej o procesie powstawania whisky i jej rodzajach.

23 października 2018 ruszył nowy serial kryminalny pt. „Kropla Prawdy – Angel’s Share” wyprodukowany przez markę Ballantine’s i agencję MullenLowe Warsaw. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wokół naszego produktu stworzyliśmy wciągającą historię, która wprowadza konsumenta w świat whisky. Przedstawia tajniki jej powstawania oraz gatunki, jednocześnie będąc trzymającym w napięciu serialem kryminalnym. Już rok temu mierzyliśmy się z tą formułą i efekt jest taki, że właśnie prezentujemy jej drugą odsłonę. Produkcja tak spodobała się konsumentom, że musieliśmy podjąć się tego wyzwania ponownie. – mówi Tadeusz Rusek, Ballantine’s Senior Brand Manager.

Pięcioodcinkowy serial będzie dostępny na dedykowanej platformie kroplaprawdy.pl oraz na kanale Youtube „Kropla Prawdy”. W produkcję zaangażowani zostali wyśmienici aktorzy i twórcy teatralni i filmowi tacy jak: Wojtek Zieliński, Olga Bołądź, Lesław Żurek, Marek Siudym, Grzegorz Wons, Artur Steranko i Marek Pituch.

Działania marki Ballantine’s opierają się na formule pięcioodcinkowego serialu kryminalnego, w którym odcinki tworzą fabularną całość. Produkcja przedstawia rodzinny dramat, którego przyczynę stara się rozwikłać prywatny detektyw, w którego rolę wciela się Wojciech Zieliński. Jednocześnie z odkrywaniem kolejnych wątków fabularnych, widzowie zgłębiają tajniki powstawania i dojrzewania whisky, dowiadują się kim, jest Master Blender, czym jest White Dog oraz tytułowy Angel’s Share.

Serial wyprodukowany został przez Ballantine's i agencję MullenLowe Warsaw.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij