Wystartowała kampania 4F x 100CH: Każda historia ma swój początek z udziałem Kamila Stocha

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała kampania 4F x 100CH: Każda historia ma swój początek z udziałem Kamila Stocha

Rusza kampania 4F x 100CH: Każda historia ma swój początek promująca nową kolekcję 4F, która powstała we współpracy z Kamilem Stochem.

– Wspólnie z Life on Mars stworzyliśmy kampanię która powiada, jak ważny jest początek każdej historii. To, z jednej strony, dziecięce marzenia, które mają szansę się spełnić. To też ambicje każdego dorosłego, który sam symbolicznie ten początek sobie wyznacza. To pierwszy zalążek myśli, pierwszy trening, pierwszy strój sportowy, pierwszy dreszcz sportowych emocji, pierwszy spacer. Ta kolekcja to narzędzie oddane w ręce amatorów, z których każdy może zacząć pisać własną historię. I wytrwać w swoim postanowieniu. Linia 100CH x 4F powstała z miłości do natury, zimy i gór. Kamil zadedykował kolekcję wszystkim kibicom skoków narciarskich oraz tym, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas i chcą trenować – profesjonalnie bądź amatorsko – mówi Ranita Sobańska dyrektor kreatywna 4F.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Limitowana kolekcja zawiera kolekcję męskich ubrań i akcesoriów, łącznie 35 elementów, które zgrywają się w doskonałą, pasującą do siebie całość. Kolekcja jest dostępna w sklepie internetowym od 5 listopada, w sklepach stacjonarnych od 7 listopada.

– W kolekcji nie mogło zabraknąć niebieskiego. Chyba podświadomie najbardziej lubię kolory kojarzące mi się z miejscem, w którym mieszkam – z naturą, z zimą i górami. Wszystko to wywołuje u mnie zarówno dreszcz emocji, jak i wewnętrzny spokój. Cóż, sprzeczna natura zodiakalnego Bliźniaka – dodaje Kamil Stoch.

Warto nadmienić, że w przedstawionej historii u boku Kamila Stocha wystąpił młody aktor, autentyczny adept zakopiańskiej szkółki narciarskiej Eve-nement Ski Team.

Kampania startuje 9 listopada w TV i Internecie.

Za realizację kampanii odpowiada agencja Life on Mars, która została wybrana w ramach przetargu. Za produkcję filmu odpowiadał dom produkcyjny Papaya, reżyserowała Marysia Makowska, polska reżyserka mieszkająca i pracująca w Stanach.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij