Nowe oblicze warszawskich posągów dzięki Layar i blend-a-med

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe oblicze warszawskich posągów dzięki Layar i blend-a-med

Pięć znanych warszawskich pomników przejdzie z pozoru drobną, lecz znaczącą metamorfozę – zaczną się one uśmiechać. Każdy użytkownik smartfona, spacerujący w pobliżu pomników, będzie mógł zmienić poważne oblicza posągowych postaci, nadając im uśmiech.

Eksperyment, możliwy do zrealizowania dzięki aplikacji Layar, zostanie przeprowadzony na pięciu warszawskich pomnikach: Chopina, Syrenki, Colleoniego, rzymskiego dostojnika łazienkach Królewskich oraz jednym z posągów stojących w Ogrodzie w Wilanowie. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwoli posiadaczom smartfonów zmienić ich poważne, niekiedy nawet smutne oblicza, napełniając je radością i zadowoleniem. By podziwiać zmianę, jaka zachodzi w posągach dzięki uśmiechowi, wystarczy uchwycić smartfonem z aktywną aplikacją Layar ich twarze. Na ekranie urządzenia pojawią się wówczas alternatywne, uśmiechnięte wersje pomników. O tym, że piękny uśmiech może zmienić świat wokół nas i to jak jesteśmy postrzegani, przekonuje blend-a-med – organizator akcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja rozpocznie się 9 sierpnia. Również tego dnia będzie można podziwiać metamorfozę warszawskich pomników, w tym posągu Bartolomeo Colleoniego. Na poważnej twarzy włoskiego kondotiera, którego pomnik stoi na dziedzińcu Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, zagości wreszcie szeroki uśmiech. Przez siedem dni odmienione oblicze posągu będzie przekonywało przechodniów do porzucenia kamiennego wyrazu twarzy i do częstszego uśmiechu.

Akcja blend-a-med ma na celu zwrócenie uwagi, jak dużą rolę w naszym życiu pełni uśmiech. Często nie zwracamy na to uwagi, ale to właśnie uśmiech sprawia, że czujemy się młodsi oraz bardziej atrakcyjni. Dzięki niemu zjednujemy sobie sympatię otoczenia, zdobywamy przyjaciół i zwiększamy swoje szanse na sukces zawodowy. Warto też pamiętać, że śmiech działa relaksująco i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi – to zasługa endorfin, czyli tak zwanych hormonów szczęścia. Gdy się śmiejemy, pobudzamy organizm do ich większej produkcji.

Wiemy już, dlaczego uśmiech jest tak ważny – pozostaje nam tylko zacząć się uśmiechać. Niech uśmiechy warszawskich pomników będą dla nas inspiracją każdego dnia.

Akcję przygotowała agencja Hypermedia Isobar we współpracy z MediaCom.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij