Polska marka po raz czwarty wyróżniona przez brytyjskiego Vogue'a

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polska marka po raz czwarty wyróżniona przez brytyjskiego Vogue'a

Redakcja brytyjskiego Vogue'a ponownie wyróżnia polską markę rêver KIDS. Tym samym udowadnia, że najwyższej jakości materiały oraz doskonałe wykończenie są kluczem do piękna i sukcesu.

W grudniowym wydaniu pisma czytamy: „rêver KIDS to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach”. To właśnie kwintesencja projektów tworzonych przez Sabinę Hajdo-Piórek, właścicielkę marki, która przyznaje, że dostrzeżenie przez Vogue`a jest dla niej niezwykle ważne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– To biblia mody, dlatego bardzo się cieszę z tego wyróżnienia. Po publikacji zainteresowaliśmy sobą naprawdę sporo brytyjskich tytułów. Bardzo zależy mi, by moja marka kojarzona była z Polską. Nie chciałabym, żeby to się gdzieś zgubiło – mówi Sabina Hajdo-Piórek. 

Brytyjski Vogue wskazywał na rêver KIDS, jako na markę godną zauważenia, już czterokrotnie. Wzmianki o jej stylowych produktach pojawiały się w wydaniach: sierpniowym, wrześniowym, październikowym i grudniowym.

rêver KIDS to młoda polska marka założona w 2015 roku. Projekty brandu są proste i subtelne, dzięki czemu podkreślą delikatność najmłodszych i pokazują, że ambitna moda nie jest zarezerwowana tylko dla dorosłych. Wszystkie produkty, które zachwycają kolejnych klientów powstają w Polsce, w malutkiej pracowni. Dodatkowo marka w swojej ofercie posiada opcję szycia na miarę, dlatego każde zamówienie może zostać indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij