Warszawa oczami youtubera Casey’a Neistata

Warszawa oczami youtubera Casey’a Neistata

Amerykański vloger Casey Neistat przyleciał do Warszawy na zaproszenie Polskiej Fundacji Narodowej w ramach projektu „100x100” w stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na jego profilu na YouTubie pojawiła się relacja z tej wizyty.

Popularny amerykański vloger Casey Neistat przyleciał do Warszawy na zaproszenie Polskiej Fundacji Narodowej. Jego wizyta w stolicy naszego kraju była elementem projektu „100x100”, organizowanego w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Warszawie Casey Neistat spotkał się m.in. z premierem Mateuszem Morawieckim oraz . Z kolei w Centrum EXPO XXI zorganizowano spotkanie vlogera z fanami.

Podczas swojej wizyty w Polsce, youtuber zdążył też na własną rękę zwiedzić niektóre słynne miejsca w Warszawie, takie jak Hala Koszyki, co udokumentował w swoim kolejnym odcinku vloga.

PS

7-letni Ryan zajął pierwsze miejsce w zestawieniu Forbesa najlepiej zarabiających youtuberów 2018 roku. W tym okresie od 1 czerwca 2017 roku do 1 czerwca 2018 roku mały recenzent zabawek zarobił 22 mln dolarów.

PS2

Krzysztof Gonciarz, na zaproszenie marki Piątnica, w ramach działań promujących jogurt Skyr „islandzki po naszemu” odwiedził Podlasie i dzieli się swoimi mikrozachwytami, czyli małymi powodami do radości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij