Ogromna śnieżna kula McDonald's przeniosła publiczność w Lublinie na lepszą stronę zimy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ogromna śnieżna kula McDonald's przeniosła publiczność w Lublinie na lepszą stronę zimy

5 dni budowy. 4 dźwigi. 13 metrów wysokości. Takiej konstrukcji jeszcze w Polsce nie było. A wszystko po to, żeby stworzyć zimę idealną. Na zamówienie Drwala.

Wielka przezroczysta kula, zbudowana na wzór popularnych szklanych zabawek, pozwoliła tłumom w Lublinie przenieść się na lepszą stronę zimy. Huk armatek śnieżnych i widok płatków sypiących się pod ogromną kopułą przez kilka dni wzbudzały zainteresowanie przechodniów rozmachem realizacji – jedynej tego typu konstrukcji w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na początku grudnia kulę udostępniono publiczności, tak by mogła poczuć zimową aurę mimo braku śniegu na zewnątrz. Widoczna z daleka budowla oferowała jeszcze jedną niespodziankę: w środku zmieściła się mini-restauracja McDonald’s.

Nawet ponad dwugodzinny czas oczekiwania nie zniechęcił zmarzniętych tłumów, które wypełniły plac Zamkowy. Akcja promowała Burger Drwala – zimowego ulubieńca Polaków, który każdego roku sprawia, że ta trudna pora roku staje się trochę bardziej znośna. 

Do emisji trafił spot będący relacją z wydarzenia, zaś na stronie mcdonalds.pl/lepsza-strona-zimy/ można obejrzeć galerię zdjęć i rozszerzony materiał filmowy, pokazujący również etap przygotowań.

Za kreację wydarzenia oraz spotów na zlecenie McDonald’s odpowiadała agencja DDB&tribal, wyprodukował je dom produkcyjny Papaya Films, Digital – Happy Endians a planowaniem i zakupem mediów zajęło się OMD.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij