Topped Love is... lody pełne miłości od Ben&Jerry's

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Topped Love is... lody pełne miłości od Ben&Jerry's

Najnowszy produkt od Ben&Jerry's niesie za sobą przekaz płynący z głębi serca. Marka wprowadza na rynek wyjątkowe lody Topped Love is... pełne miłości.

W tych stworzonych z czułością lodach znajdziemy niespotykany maślany, brązowy cukier, ponadto są one pieszczotliwie przyozdobione zawijasami z masy ciasteczkowej i kawałkami słonego karmelu w różowej polewie i zwieńczone gęstą różową warstwą rozkoszności udekorowanej różowymi serduszkami z czekolady! Nasze słodko-słone i idealnie różowe połączenie smaków odznaczone certyfikatem Sprawiedliwego Handlu – Fairtrade zabierze cię prosto do lodowego raju. Lody Topped Love is... od 14 lutego będą dostępne w 48 marketach sieci Carrefour.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ben&Jerry's to firma dobrze znana z miłości do dużych kawałków ciastek i czekoladek, jak również wspierania miłości do drugiej osoby pod każdą jej postacią. W Polsce Ben&Jerry’s od 2018 roku wspiera społeczność LGBT+. W czerwcu razem ze Stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza i Fundacją Wolontariat Równości przywrócili symbolicznie Tęczę na Placu Zbawiciela za pomocą wody i światła. Bo wierzymy w to że każdy ma prawo do miłości.

Jedynym dylematem, jaki wzbudza nieziemski smak najnowszych lodów Ben&Jerry's, jest... Jak to zjeść?! Najpierw zabrać się za lody, czy może za różową polewę z czekolady? A może lepiej wszystko wymieszać, żeby uzyskać rozpływające się w ustach połączenie? Decyzja należy wyłącznie do ciebie...

– W Ben & Jerry's wierzymy, że miłość zaczyna się od ciepłego powitania - a co jest w stanie bardziej rozpalić nasze serca niż wymarzona lodowa mieszanka Fairtrade wypełniona po brzegi kawałkami czekolady i ciasteczek? Udało nam się stworzyć wymarzone lody, które rozgrzeją serca na całym świecie – powiedziała Catherine Goffinet, która odpowiada za smaki lodów Ben & Jerry's.

Ben&Jerry's nie ponosi odpowiedzialności za wysoki poziom euforii występujący po spałaszowaniu tych lodów!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij