Dominik Siadak i Jacek Redźko staną na czele nowoutworzonych ASAP&ASAP Media i ASAP&ASAP Video

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dominik Siadak i Jacek Redźko staną na czele nowoutworzonych ASAP&ASAP Media i ASAP&ASAP Video

Wraz z rozwojem ASAP&ASAP Communication, agencja postanowiła wydzielić kompetencje mediowe oraz produkcji contentu wideo. Na czele digitalowego domu mediowego stanie Dominik Siadak, chief strategy officer, natomiast ASAP&ASAP Video zarządzać będzie Jacek Redźko, chief creative officer.

ASAP&ASAP Media specjalizować będzie się w kampaniach digital z naciskiem na kampanie performance. Digitalowy dom mediowy będzie kierował swoje usługi do małych i średnich klientów, oferując efektywne rozwiązania mediowe dla budżetów w przedziale 10-200 tys. złotych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W ramach ASAP&ASAP Communication przeprowadziliśmy z sukcesem dziesiątki udanych kampanii. Wyspecjalizowaliśmy się w maksymalizacji efektów przy małych i średnich budżetach mediowych. Korzystając z możliwości, jakie dają Google, Facebook oraz działania niestandardowe, potrafimy przygotowywać i wdrażać strategie mediowe realizujące najbardziej ambitne cele klientów. Stworzyliśmy ASAP&ASAP Media, by zaoferować zaawansowane rozwiązania mediowe Klientom o ograniczonych budżetach” – komentuje Dominik Siadak, chief strategy officer.

ASAP&ASAP Video jest agencją wideo-contentową z wewnętrznymi kompetencjami produkcyjnymi. Agencja specjalizuje się w produkcji nisko i średnio budżetowych spotów wideo, filmów edukacyjnych oraz animacji z naciskiem na realizacje do internetu.

– Przez lata istnienia ASAP&ASAP Communication rozwijaliśmy kompetencje związane z produkcją filmową. Obecnie na pokładzie agencji mamy wszystko, co niezbędne do produkcji efektywnych budżetowo i jakościowo. Co więcej, nasze mocne know-how dotyczące produkcji filmów do digitalu pozwala nam tworzyć niezwykłe realizacje. Celem powołania ASAP&ASAP Video jest dostarczenie klientom filmów wysokiej jakości, w tym filmów edukacyjnych oraz animacji, w bardzo rozsądnych budżetach. Dzięki posiadaniu wewnętrznych mocy produkcyjnych jesteśmy w stanie zaoferować ceny średnio o 40% niższe w porównaniu do cen rynkowych – komentuje Jacek Redźko, chief creative oficer.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij