Facebook rozpoczyna cykl podcastów „3,5 stopnia"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Facebook rozpoczyna cykl podcastów „3,5 stopnia

David Fischer, wiceprezes do spraw partnerstwa biznesowego i marketingowego w Facebooku poprowadzi podcast „3,5 stopnia", którego bohaterami są przedsiębiorcy i liderzy biznesu.

Blisko 90 milionów firm korzysta z Facebooka, a każda z nich posiada swoją unikalna historię oraz doświadczenia, z których mogą czerpać inni. Facebook chce pomagać w dzieleniu się tą wiedzą i temu właśnie ma służyć nowy podcast.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tytuł serii, „3,5 stopnia", jest nawiązaniem do hipotezy 6 stopni oddalenia, która zakłada, że dwóch mieszkańców Ziemi dzieli od siebie najwyżej 6 stopni znajomości. Dziś za sprawą rozwoju internetu, dystans ten zmniejszył się nawet do 3,5 stopnia, co szczególnie dla przedsiębiorców oznacza, że klienci, możliwości i potencjał sukcesu są bliżej niż kiedykolwiek przedtem.

Bohaterami każdego z odcinków są osoby działające w różnych firmach, mające zróżnicowane, cenne doświadczenie. W każdym z odcinków rozmawiać będą na inne, uzależnione od ich kompetencji tematy. Dla przykładu gośćmi Davida Fischera w pierwszym odcinku zatytułowanym: „Siła wspólnego dobra” byli założyciele firm: TOMS – Blake Mycoskie oraz Two Blind Brothers – bracia Bradford i Bryan Manning, którzy rozmawiali o budowaniu firm posiadających społeczną misję. Odcinek drugi dotyczy natomiast rożnych spojrzeń na biznes hamburgerowy, o którym ze swoich perspektyw dyskutują prezes McDonald's w Stanach Zjednoczonych – Chris Kempcziski oraz Monique i Chevalo Wilsondebriano z Charleston Gourmet Burger Company.

Podcast jest dostępny w: Google Podcasts, Apple Podcasts, Spotify, Pandora oraz innych sieciach.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.facebook.com/business/m/threeandahalfdegrees

PS

Które podcasty o marketingu warto poznać? Sprawdźcie na naszej liście polskich podcastów o marketingu pełnych inspiracji, ciekawych danych i branżowego mięsa. Natomiast jeśli interesuje was prowadzenie firmy i kwestie związane z biznesem, koniecznie zapoznajcie się z 31 polskimi podcastami, które powinien znać każdy przedsiębiorca.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij