KROSNO DʼSIGN by Karim Rashid – KROSNO Glass tworzy nową markę i kolekcję SAKRED

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KROSNO DʼSIGN by Karim Rashid – KROSNO Glass tworzy nową markę i kolekcję SAKRED

Kolekcja SAKRED rozpoczyna designerską drogę marki KROSNO D’SIGN. Kolekcja autorstwa Karima Rashida wyprodukowana przez KROSNO Glass nawiązuje do trzech podwalin świętej geometrii: okręgu, linii i trójkąta, energii, relacji i równowagi.

Marka KROSNO D'SIGN to produkty z najwyższej, ekskluzywnej półki. Strategię opracowała agencja GREYWOLF Strategies, za komunikację oraz event odpowiada Fastline Advertising.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowy rozdział w historii KROSNO Glass

Marka KROSNO DʼSIGN, jaką Karim otwiera, to zupełnie nowy rozdział w historii KROSNO Glass. Pod jej opiekuńczymi skrzydłami znajdą się produkty z najwyższej półki, trudno dostępne i bardzo drogie, starannie zaprojektowane i wykonane. Produkty, które opowiadają historię zarówno swojego twórcy jak i firmy, która je wyprodukowała.

– Stworzenie marki z wysokiej półki zawsze było moim marketingowym marzeniem, które dziś się spełnia. KROSNO D’SIGN to blisko rok mojej ciężkiej pracy nad samym brandem, jak i znalezieniem i namówieniem do współpracy zarówno designera jak i samego – znanego wszystkim Polakom KROSNA. KROSNA, którego (podobnie jak CPN) nie trzeba przedstawiać Polakom, ale trzeba o nim we właściwy i odpowiednio wysublimowany sposób opowiedzieć światu. Np. za pomocą Sacred Geometry, Karima Rashida i kolekcji Sakred – tłumaczy Marcin Kalkhoff.

KROSNO DʼSIGN by Karim Rashid

Karim Rashid to designer łączący krzykliwe, może nawet niespokojne barwy z rytmem i uspokajającą powtarzalnością. Taka jest też jego kolekcja szkła i w takim tonie są aranżacje zdjęć kolekcji.

photos by Tomek Albin, creative director Łukasz Napolski, photo styling by Zuzanna Piętkowska & Agata Kleczkowska, agency Fastline Advertising

– Święta geometria – nauka, filozofia, pojęcie, teoria? Bez względu na klasyfikację tego sformułowania to słowa, które określają uniwersalne wzorce stosowane w projektowaniu wszystkiego co nas otacza. Te wzorce, jak kreskę, linię, drogę najczęściej spotykamy w architekturze, sztuce i przyrodzie. Ta sama geometria, matematyczne proporcje, swoista harmonia występuje również w muzyce, charakteryzuje światło, a nawet kosmos. Te wzorce animują nasz świat fizyczny tak, jak tradycje duchowe wierzą, że dusza ożywia ciało. Umiejętność dostrzeżenia tych wzorców jest kluczem do zrozumienia sztuki i otaczającego nas świata. Pod tym rytmem wzorów kryją się również relacje, które da się zmierzyć, ponumerować, replikować i definiować. Ta matematyczna i ezoteryczna dziedzina dociekań i obserwacji została nazwana świętą geometrią. Jak ją już dostrzeżesz, oświeci cię, zachęcając do zmiany sposobu patrzenia na świat – mówi Marcin Kalkhoff. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij