Forget your Ex – H&M na walentynki rusza z akcją przyjazną dla naszych zwierzaków

Forget your Ex – H&M na walentynki rusza z akcją przyjazną dla naszych zwierzaków

Ciągle śpicie w koszulce swojego byłego partnera? Jeżeli jeszcze nie odchorowaliście Waszego rozstania, teraz macie na to szansę – H&M rusza z akcją, w ramach której zachęca do przerobienia koszulki po swoim ex na wdzianko dla pupila.

Pewnie wielu z nas ma w swojej szafie stare koszulki, które są pozostałością po byłym partnerze i służą nam jako piżama. Niewątpliwie ciężko jest się pozbyć tych rzeczy, zwłaszcza jeśli jeszcze nie do końca odchorowało się swojego ex. Być może nowa inicjatywa H&M jest dobrą okazją, by ostatecznie zapomnieć o nieudanym związku?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

12 lutego br. ruszyła nowa lokalna akcja H&M z okazji walentynek „Forget your Ex”, w ramach której marka zachęca do przerobienia starej koszulki po byłym partnerze na ubranko dla zwierzaka. W instruktażowym filmie H&M pokazuje, jak to zrobić.

Nie dość, że zrobimy coś dla siebie, bo w końcu pozbędziemy się pozostałości po byłym partnerze, uszczęśliwimy naszego zwierzaka, to jeszcze nasze działanie będzie miało korzystny wpływ na środowisko ;)

PS

Podczas gdy większość marek planuje romantyczne akcje dla zakochanych w ramach Walentynek, brytyjskie ZOO Hemsley Conservation Centre pomyślało o tych, którzy nie mają z kim celebrować tego święta. Za niewielką opłatę mogą nazwać karalucha imieniem… swojego byłego.

PS2

W niewielkiej szwedzkiej miejscowości Eskilstuna pojawiła się galeria handlowa ReTuna z produktami tylko z drugiej ręki. Pomysłodawczyni miejsca Anna Bergstrom znalazła kompromis między konsumpcjonizmem a ideą zero waste.

PS3

PetMe to aplikacja australijskiego schroniska PetRescue. Za pomocą sztucznej inteligencji dobiera psy do adopcji, na podstawie zdjęć czworonogów zamieszczonych na Instagramie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij