McDonald’s wyśmiewa Balenciagę za buty w kształcie opakowania do frytek

McDonald’s wyśmiewa Balenciagę za buty w kształcie opakowania do frytek

Internauci zauważyli, że nietypowe buty marki Balenciaga na pierwszy rzut oka przypominają opakowanie do frytek McDonalda. Sieć fast-foodowa szybko podchwyciła tę myśl.

W zeszłym sezonie dom mody Balenciaga wypuścił na rynek nietypowe czerwone, wsuwane na stopę buty, inaczej zwane jako mules. Wielu internautów zwróciło uwagę na to, że obuwie na pierwszy rzut oka wygląda jak… charakterystyczne opakowanie do frytek McDonalda.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Amerykańska sieć fast-foodowa podchwyciła tę myśl, bo na instagramowym profilu szwedzkiego oddziału marki pojawiło się zdjęcie osoby, która ma na stopach „buty” zrobione właśnie z opakowania do frytek.

Co więcej, w opisie do zdjęcia dodano, że jeśli pod fotografią pojawi się 103042 polubień, McDonald’s faktycznie wypuści na rynek takie buty ;).

PS

Zdarzyło się to każdemu, przynajmniej raz. Nadepnięcie bosą stopą na klocek Lego sprawdza, jak wielka jest Twoja granica bólu. Wielu uzna to za efekt uboczny zabawy, ale problem jest na tyle poważny, że firma Brand Station postanowiła, we współpracy z LEGO, wypuścić na rynek specjalne kapcie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij