Aktor „Gry o tron” w reklamie marki L’Oreal z polskim akcentem

Aktor „Gry o tron” w reklamie marki L’Oreal z polskim akcentem

Nikolaj Coster-Waldau, czyli serialowy Jamie Lannister, wystąpił w nowej kampanii marki L’Oreal, w której promuje serię męskich kosmetyków Pure Charcoal. Reklama ma w sobie polski akcent.

Wszyscy Ci, którzy oglądali kultowy już serial „Gra o tron” znają postać Jamiego Lannistera, którego portretuje duński aktor Nikolaja Costera-Waldau. Teraz, kiedy wielkimi krokami zbliża się ósma i tym samym ostatnia część produkcji, promocja trwa w najlepsze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka L’Oreal, chcąc skorzystać z niezaprzeczalnej popularności aktora oraz szumu przed zbliżającym się finałowym sezonem „Gry o tron”, zaprosiła do swojej nowej kampanii Costera-Waldau, który reklamuje serię męskich kosmetyków Pure Charcoal.

Co ciekawe, spot ten ma polski akcent! Otóż, laboratorium, które widzimy w reklamie, to tak naprawdę lakiernia FSO, znajdująca się w Warszawie.

PS

W najnowszym spocie promującym ostatni sezon „Gry o Tron” wykorzystano kultowe sceny z serialu i zareklamowano piwo Bud Light marki Budweiser.

PS2

Marka szkockiej whisky Johnnie Walker, we współpracy z HBO, stworzyła limitowaną edycję kultowego alkoholu, White Walker, która jest inspirowana bohaterami serialu „Gra o Tron” – Białymi Wędrowcami.

PS3

Zobaczcie najlepsze reklamy wzorowane na serialu „Gra o Tron”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij