Facebook wprowadza zakładkę Gaming adresowaną do graczy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Facebook wprowadza zakładkę Gaming adresowaną do graczy

Każdego miesiąca ponad 700* milionów ludzi na Facebooku gra, ogląda transmisje gier oraz angażuje się w grupy o tej tematyce. W odpowiedzi na ten trend, Facebook wprowadza nową funkcjonalność adresowaną do graczy – dedykowaną zakładkę Gaming.

Nowa karta nawigacyjna ułatwi ludziom budowanie społeczności wokół ich ulubionych gier oraz graczy. Zostanie ona ulokowana w głównym pasku nawigacyjnym, a jej najważniejszym elementem będą Aktualności, w których łatwo i szybko znajdziemy interesujące treści. Jej głównymi elementami będą m.in.:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  • Gry – wszystkie gry błyskawiczne zostaną zebrane w jednym miejscu i dodatkowo wzbogacone o nowe sposoby zapraszania znajomych, czatowania i wspólnej zabawy.
  • Transmisje z gier – będzie to miejsce śledzenia transmisji z gier, wydarzeń esportowych czy mediów o tematyce gamingowej. Z biegiem czasu, pomoże też odkrywaniu nowych streamerów w oparciu o gry i treści, które nas zaangażowały.
  • Grupy gamingowe – grupy poświęcone grom to jedne z największych i najbardziej zaangażowanych społeczności na Facebooku. Karta Facebook Gaming agreguje ich treści w jednym miejscu.

Wdrożenie rozpocznie się od grupy 700 milionów ludzi, a z czasem, zostanie poszerzone o kolejnych fanów gamingu.

* Na podstawie badania unikalnych aktywnych użytkowników, którzy każdego miesiąca grali na Facebooku w gry błyskawiczne lub internetowe; oglądali wideo z gier przez co najmniej jedną minutę; lub angażowali się w grupy poświęcona gamingowi (posty, reakcje i komentarze) - grudzień 2018 r.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij