McDonald’s oferuje wegańską alternatywę dla klasycznych nuggetsów

McDonald’s oferuje wegańską alternatywę dla klasycznych nuggetsów

McDonald’s wprowadził do oferty coś, co z pewnością ucieszy wszystkich wegan – warzywne nuggetsy. Testy nowej potrawy obecnie są prowadzone w norweskich sieciach marki.

McDonald’s nie chce pozostawać w tyle i podobnie jak większość sieciowych restauracji, wprowadza do swojej oferty wegańskie potrawy. W niektórych krajach marka wprowadziła wegańskiego burgera, a teraz nadszedł czas na warzywne nuggetsy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W skład McVegan nuggets wchodzą ziemniakami, cieciorka, cebula, marchew oraz kukurydza. Podobnie jak te klasyczne, obtoczone są panierką i smażone na głębokim oleju.

Niestety na próżno szukać ich w naszych polskich McDonaldach – na tę chwilę wegańskie nuggetsy dostępne są w Norwegii.

PS

Kojarzycie krwiste burgery marki Beyond Meat, w którą zainwestowali m.in. Bill Gates oraz Leonardo DiCaprio? Po tym jak zrobiły furorę w Stanach Zjednoczonych, czas na Polskę – już od 23 marca te słynne burgery będą dostępne w gdańskiej restauracji House of Seitan.

PS2

Motif Ingredients powstał w ramach jednego z biotechnologicznych gigantów – Ginkgo. Korzystając z laboratoriów przedsiębiorstwa, startup zajmie się pracą nad stworzeniem wegańskich alternatyw dla mięsa. W startup zainwestował już m.in. Bill Gates.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij