Użytkownicy YouTube’a będą decydować o losach bohaterów filmów w portalu

Użytkownicy YouTube’a będą decydować o losach bohaterów filmów w portalu

YouTube przymierza się do wprowadzenia interaktywnych treści, w których to widzowie decydowaliby o losach bohaterów seriali czy filmów.

Podobną opcję wprowadził Netflix do piątego sezonu swojego popularnego serialu „Black Mirror”. Wtedy widzowie mogli decydować o tym, co wydarzy się w kolejnym odcinku. Teraz nad takowym rozwiązaniem zastanawia się YouTube – aktualnie prowadzi rekrutację pracowników do zespołu, który byłby odpowiedzialny za interaktywne treści – podaje Bloomberg.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Widzowie więc mogliby sami wybierać różne wersje scenariusza i w efekcie decydować na przebieg akcji w filmach, serialach czy widowiskach dostępnych na YouTubie. Niestety na tę chwilę nie wiadomo dokładnie, kiedy nowe rozwiązanie zostałoby wprowadzone do platformy.

Jak poinformował Bloomberg, na czele zespołu odpowiedzialnego za interaktywne treści będzie stał Ben Relles, który w YouTubie pracuje już od ośmiu lat i ma na koncie wiele oryginalnych treści dla portalu.

PS

7-letni Ryan zajął pierwsze miejsce w zestawieniu Forbesa najlepiej zarabiających youtuberów 2018 roku. W tym okresie od 1 czerwca 2017 roku do 1 czerwca 2018 roku mały recenzent zabawek zarobił 22 mln dolarów.

PS2

Niedawno YouTube zaktualizował swoje zasady dotyczące publikowania niebezpiecznych i szkodliwych treści – filmy z wyzwaniami zachęcającymi do działań, które niosą ze sobą ryzyko poważnych obrażeń ciała, czy niebezpiecznymi żartami zostaną zablokowane.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij