Paulina Pietruk i Amanda Rutkowska objęły stanowiska kierowników produkcji w studiu filmowym M5

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paulina Pietruk i Amanda Rutkowska objęły stanowiska kierowników produkcji w studiu filmowym M5

Studio filmowe M5 powiększyło się o dwie nowe osoby – Paulinę Pietruk i Amandę Rutkowską, które objęły stanowiska kierowników produkcji.

Rozbudowa zespołu o nowych kierowników produkcji to krok w długofalowej strategii rozwoju M5, która pozwoli na bardziej kompleksowe podejście do projektów i obsługi klienta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do zadań nowych kierowniczek produkcji będzie należało: koordynacja pracy ekipy filmowej, nadzór nad realizacją zdjęć filmowych i sesji zdjęciowych, dbałość o wysoką jakość usług, raportowanie i analiza budżetów, a także koordynacja postprodukcji.

Paulina Pietruk, z branżą produkcyjną związana jest od pięciu lat. Wcześniej pracowała w poznańskim GPD Film Studio, w którym była odpowiedzialna za realizacje sesji zdjęciowych, kampanii digitalowych oraz spotów. Pracowała mi.in. dla takich klientów jak Lidl, Lisner, Lubella, Hochland, Dr Oetcker, Jula. Ukończyła filologię serbską i chorwacką na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Amanda Rutkowska przez ostatnie 2 lata pracowała w studiu produkcyjnym w Agorze, gdzie realizowała kampanie telewizyjne i digitalowe dla takich klientów jak: Microsoft, Eveline, Urząd Marszałkowski Poznań, Urząd Miasta Gdańsk. Wcześniej pracowała w kanale TVP Historia. Skończyła produkcję filmową i telewizyjną w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej i TV im. Leona Schillera w Łodzi.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij