We didn’t start the fire: Gwiazdy filmu „Avengers” podsumowują 10-lecie filmów Marvela

We didn’t start the fire: Gwiazdy filmu „Avengers” podsumowują 10-lecie filmów Marvela

Premiera filmu „Avengers: Endgame” jest zwieńczeniem ponad 10-letniego filmowego uniwersum Marvela. Z tej okazji gwiazdy wszystkich produkcji wystąpiły w filmiku, w którym śpiewają cover piosenki „We didn’t start the fire” Billy’ego Joela i tym samym żegnają się z filmami Marvel Studios.

„Avengers: Endgame” to 22. produkcja MCU, czyli Marvel Cinematic Universe, i zarazem kontynuacja pierwszej części ekranizacji, zatytułowanej „Infinity War”. Nowy film jest tym samym zwieńczeniem ponad 10-letniego filmowego uniwersum Marvela ze słynnymi bohaterami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z tej okazji wszyscy aktorzy, którzy wystąpili w filmach MCU i wcielili się w role superbohaterów, pojawili się w specjalnym filmie stworzonym w ramach programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. W wideo gwiazdy śpiewają cover piosenki “We didn’t start the fire” Billy’ego Joela i tym samym żegnają się z całym marvelowskim uniwersum.

Zwieńczeniem przyjemnego filmiku jest zdjęcie Stana Lee, twórcy Marvel Comics, który zmarł pod koniec zeszłego roku. Podobizna słynnego scenarzysty i producenta filmowego ułożona z maleńkich fragmentów komiksów pojawia się na samym końcu wideo.

PS

Z okazji premiery filmu „Avengers: Koniec gry”, polski grafik i ilustrator Adam Lapko postanowił sprawdzić, jak nasi rodzimi aktorzy wyglądali by w rolach Spider-mana, Thora czy Kapitana Ameryki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij