Karma: poruszająca kampania o porzuconym psie

Karma: poruszająca kampania o porzuconym psie

W spocie portugalskiej organizacji Animalife, walczącej z porzucaniem zwierząt domowych, pies należący do straży lotniskowej cały czas szczeka i nie pozwala wejść pewnemu pasażerowi na pokład samolotu. Dlaczego? Powód jest zaskakujący.

Kontrole osobiste na lotnisku nie należą do rzeczy przyjemnych. Nietypowej rewizji na lotnisku został poddany bohater spotu organizacji Animalife walczącej z walczącej z porzucaniem zwierząt domowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W reklamie zatytułowanej „Karma” widzimy, jak pies należący do straży lotniskowej szczeka na pewnego pasażera, wobec czego służby zabierają go na kontrolę osobistą. Po kolei wyciągają poszczególne rzeczy z jego walizki, lecz nie znajdują tam żadnych niebezpiecznych przyrządów czy substancji. A pies dalej szczeka i szczeka.

Jak się okazuje, zwierzę rozpoznało w tym człowieku swojego byłego właściciela, który to beznamiętnie porzucił swojego psa na polu. Spot został też nie bez powodu nazwany „Karma”, bowiem w tej sytuacji, to pies jest na tej lepszej pozycji.

Za realizację odpowiada agencja Havas Portugal.

PS

PetMe to aplikacja australijskiego schroniska PetRescue. Za pomocą sztucznej inteligencji dobiera psy do adopcji, na podstawie zdjęć czworonogów zamieszczonych na Instagramie.

PS2

Zamiast standardowego ogłoszenia line-upu, to psy zdradziły, jacy artyści wystąpią na tegorocznych festiwalu muzycznym Lollapalooza. A to wszystko w szczytnym celu.

PS3

W swoim świątecznym spocie PETA zwróciła uwagę na problem nieprzemyślanych prezentów świątecznych, jakimi są zwierzęta, które trafiają na ulice tuż po opadnięciu pierwszych zachwytów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij