Katarzyna Bosacka ambasadorką marki OnlyBio i OnlyEco

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Katarzyna Bosacka ambasadorką marki OnlyBio i OnlyEco

Laboratorium Naturella zawarło kontrakt z Katarzyną Bosacką. Znana dziennikarka prasowa i telewizyjna została ambasadorką dwóch ekologicznych marek firmy na polskim rynku.

Katarzyna Bosacka – autorka publikacji o zdrowiu i urodzie, dziennikarka i prezenterka prowadząca na antenie TVN Style program konsumencki „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” będzie promować naturalne, wegańskie kosmetyki i środki czystości firmy Laboratorium Naturella. Umowa została podpisana na okres trzech lat. Wkrótce ma rozpocząć się długofalowa kampania promocyjno-edukacyjna obejmująca działania w mediach tradycyjnych i internecie.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zdecydowałam się na współpracę z markami OnlyBio i OnlyEco z kilku powodów. Po pierwsze jestem przekonana co do jakości tych produktów i etyczności tego biznesu. Nigdy nie dałabym rekomendacji produktom, co do których miałabym jakiekolwiek wątpliwości. OnlyBio i OnlyEco to kosmetyki i środki czystości produkowane w Polsce, w Bydgoszczy, we współpracy z naukowcami wielu polskich uniwersytetów. Powstają na bazie rzepaku i innych w pełni naturalnych składników, mają certyfikaty ekologiczne. Są całkowicie bezpieczne dla wszystkich – alergików, niemowląt, kobiet w ciąży, a także dla środowiska, bo są w 100 proc. biodegradowalne. Warto żeby dowiedział się o nich świat – tłumaczy Katarzyna Bosacka.

Firma Laboratorium Naturella stworzyła naturalne, wegańskie kosmetyki i środki czystości z miłości do ekologicznego stylu życia, w zgodzie z naturą, oraz z potrzeby dbania o zdrowie. Dzięki temu, że produkty marek OnlyBio i OnlyEco są certyfikowane przez EcoCert i Vegan Society konsument ma pewność, iż deklaracje z etykiet pokrywają się z rzeczywistością. Produkty z portfolio marki OnlyBio i OnlyEco składają się przynamniej w 99% ze składników pochodzenia naturalnego, a główną substancją myjącą jest biorafinowana surfaktyna z rzepaku. Oferta obejmuje również produkty o 100% składników pochodzenia naturalnego. W produktach nie stosuje się środków takich jak SLS czy SLES, a także parabenów, barwników i silikonów.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z tego, iż tak wiarygodna i merytoryczna osoba, żyjąca w zgodzie z własnymi wartościami, będzie twarzą naszej marki. Współpraca z Panią Katarzyną Bosacką wspierać będzie budowanie wizerunku OnlyBio i OnlyEco jako marek skierowanych do osób świadomych i dbających o swoje zdrowie. Pani Bosacka od lat prowadzi popularne programy edukacyjne nt. jak zdrowo jeść i rozsądnie robić zakupy. Kładzie szczególny nacisk na zdrowy tryb życia i naturalność produktów, a te cechy idealnie wpisują się w filozofię naszej marki – mówi Ewa Wójcikowska, Prezes zarządu Laboratorium Naturella Sp. z o.o.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij