„Weźże zamieszkaj U Przybyszewskiego” – krako(w)ska kampania promująca nowe apartamenty EKOPARK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Outdoor

partnerem merytorycznym działu jest Jet Line

„Weźże zamieszkaj U Przybyszewskiego” – krako(w)ska kampania promująca nowe apartamenty EKOPARK

Ruszyła kampania reklamowa „Weźże zamieszkaj U Przybyszewskiego”, którą deweloper EKOPARK pokazuje, że można mieszkać w Krakowie, ale też można mieszkać „po krakowsku”.

Kampania podzielona jest na dwa etapy. W etapie teaserowym przedstawiane są hasła, które nawiązują do krakowskich dzielnic. „Ruczaj już Cię nie rusza?”, „Bieżanów już Cię nie bierze?”, „Prokocim jest już za mało PRO?”, „Wolna Wola, ale może już nie Duchacka?”, „Z Podgórzem bywa Ci pod górkę?” – to tylko część haseł wykorzystywanych w niestandardowej kampanii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania w Internecie została wzmocniona działaniami outdoorowymi. W różnych obszarach Krakowa zobaczyć można billboardy. Są one dostosowane kontekstowo do otoczenia. W Nowej Hucie przeczytamy: „Coś nowego, ale już nie Huta?”, a na Prądniku: „Prądnik już Cię nie elektryzuje?”.

W drugim etapie EKOPARK odpowiada po krakowsku: „Weźże zamieszkaj U Przybyszewskiego”.

– Mówimy po krakowsku. To nasz codzienny język, ale też część naszej kultury oraz tożsamości. U Przybyszewskiego to inwestycja na wskroś krakowska. Tak po prostu oferuje sąsiedztwo atrakcji turystycznych jednego z 10 najpiękniejszych miast świata wg. „The Times”. Nie chcieliśmy mówić o niej inaczej niż po… krakosku – komentuje Artur Chwist, wnuk Sobiesława Zasady, założyciela EKOPARKU.

Kampania dedykowana jest także osobom odwiedzającym Kraków. Przy drogach wjazdowych i wyjazdowych oraz często zakorkowanych umieszczono tablice: Nie stój w korku. Spaceruj po Błoniach. Kręcisz się po obwodnicy? Stań na tarasie z widokiem na Kopiec.

Na potrzeby kampanii przygotowano 15 haseł. Za kampanię odpowiada dział marketingu firmy we współpracy z agencją kreatywną Saints. Copywriters And The Advertising Orchestra. Za aktywność w Internecie odpowiada agencja Up&More.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij