Nike składa hołd amerykańskim piłkarkom, które wygrały mundial

Nike składa hołd amerykańskim piłkarkom, które wygrały mundial

Marka Nike postanowiła uczcić zwycięstwo amerykańskich piłkarek, które wygrały tegoroczny mundial – w swoich mediach społecznościowych brand zamieścił krótki film z gratulacjami i najlepszymi momentami z turnieju.

7 lipca br. reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej kobiet zdobyła tytuł mistrzyń świata w finałowym meczu przeciwko piłkarkom z Holandii. Marka Nike, która była też oficjalnym sponsorem Amerykanek, jak i zresztą wielu innych drużyn, postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić ich zwycięstwo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Brand w swoich mediach społecznościowych zamieścił krótki film z gratulacjami oraz najlepszymi i zarazem najbardziej emocjonującymi momentami amerykańskiej drużyny kobiet podczas tegorocznego mundialu, który odbywał się we Francji. 

PS

Wcześniej marka Nike w ramach tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej kobiet stworzyła wyjątkowy spot „Dream Further”, w ramach którego zachęcała płeć żeńską do realizowania swoich marzeń i przełamywania stereotypów.

PS2

Z okazji zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej kobiet, które będą transmitowane przez BBC, brytyjska stacja stworzyła hip-hopowy utwór, będący wyrazem kobiecej siły.

PS3

Nike w spocie „Dream Crazier” po raz kolejny inspirował kobiety do pokonywania wyzwań i osiągania sukcesów. W reklamie marka pokazała ważne momenty z życia znanych sportsmenek, jak Serena Williams, Simone Biles, czy Ibtihaj Muhammad.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij