Leszek ponownie zawita na Pol’and’Rock Festival

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Leszek ponownie zawita na Pol’and’Rock Festival

Wyjątkowa muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje – oto, co od lat przyciąga markę Lech na Pol’and’Rock Festival. W 2019 roku również nie zabraknie jej w Kostrzynie nad Odrą, gdzie w specjalnie przygotowanej strefie czekać będzie dawka orzeźwienia i atrakcji dla wszystkich festiwalowiczów.

Już po raz szósty Lech Premium łączy siły z Pol’and’Rock i melduje swoją obecność na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Marka, poza mocą atrakcji czekających w Miasteczku Leszka, ponownie przygotowała również niespodziankę dla wszystkich fanów imprezy. 25 edycja Pol’and’Rock będzie wyjątkowa i taka jest również nowa, limitowana edycja puszek Lecha Premium, zaprojektowana przez Jurka Owsiak. Pierwszy z dwóch przygotowanych projektów znaleźć można na terenie festiwalu, zaś drugi jest już do kupienia w sklepach w całej Polsce. To jednak nie koniec niespodzianek od Leszka! Oprócz wyjątkowych puszek, miłośnicy muzyki mogli również zgarnąć limitowaną koszulkę w konkursie przeprowadzanym na stronie www.lech.pl. Stworzony przez Jurka Owsiaka wzór dedykowany na Pol’and’Rock znalazł się wśród 10 konkursowych projektów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co marka przygotowała na samym festiwalu? Nowością, która z pewnością ucieszy stałych bywalców, będzie możliwość kupienia piwa jeszcze przed festiwalem i odebranie go od ręki na miejscu. Szczegóły akcji na www.piwobezkolejki.pl.

Scena Leszka, obfitując w talenty, które zdobyły Dziką Kartę, zapewni niezapomniane, koncertowe doznania. Wstąpią na niej m. in. Moyra, Mad Days, Ola Wielgomas czy Terrific Sunday. Podczas trzech dni wydarzenia, które rozpocznie się 1 sierpnia, marka przygotowała jednak znacznie większą dawkę rozrywki. W specjalnie przygotowanej strefie, Miasteczku Leszka, nie zabraknie atrakcji idealnie dobranych do potrzeb stałych bywalców festiwalu w myśl zasady "Miłość, przyjaźń, Rock’and’Roll". Do wyboru będą stanowiska do farbowania włosów na zielono, karaoke oraz Kuźnia Talentów, w której będzie można sprawdzić swoje manualne zdolności. Na miejscu będzie obecna również ekipa Lecha. W strefie spotkać będzie można m. in. Krzysztofa Jankowskiego „Jankesa”, Martę Gałuszewską, Igora Herbuta czy Michała Mikołajczaka.

Jeśli dobrze się bawić, to tylko z głową, dlatego oprócz wspólnego szaleństwa, przez trzy dni organizatorzy będą przypominać o bezpieczeństwie. W strefie Sprawdź Promile każdy uczestnik festiwalu będzie mógł uzyskać informacje na temat odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu oraz zbadać jego poziom przy pomocy profesjonalnego alkomatu zarówno podczas festiwalu, jak i przed wyruszeniem w drogę powrotną.

Leszek nie pomija tematu ekologii, dlatego w swojej ekologicznej strefie tradycyjnie będzie zachęcał miłośników muzyki do zachowania czystości na terenie festiwalu i pola namiotowego. Ponadto, w strefach sprzedażowych po raz pierwszy pojawią się kubki z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu. W trosce o czystość na terenie festiwalu Kompania Piwowarska przygotowała także kubki wielokrotnego użytku, dostępne w strefach sprzedażowych marek Pilsner Urquell i Kozel. Na najbardziej zaangażowanych w akcję Kto po sobie posprząta czekać będą wyjątkowe nagrody – elektryczne hulajnogi. Puste plastikowe kubki, szklane butelki, aluminiowe puszki czy posegregowany papier, będzie można zostawić w Eko Strefie w zamian za festiwalowe bluzy, a Leszek zadba o ich właściwy recykling.

Leszek jest wszędzie tam, gdzie dobra muzyka i pozytywne emocje, dlatego już 1 sierpnia spotkacie go w Kostrzynie nad Odrą!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij